Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Drewniana podwieszana toaletka Gioia z 2 drzwiami, nowoczesny design

Kod: GIOIA 4
zł 16.554,82
z VAT

madein_italy

- +
Rozmiar
mm. 1220x450x540
Dostawa
3 tygodnie
Waga
44 kg
Na wymiar
Ten produkt można wykonać na wymiar. Aby uzyskać informacje: info@viadurini.pl lub wypełnij formularz poniżej
Viadurini Bathroom
Drewniana podwieszana toaletka Gioia z 2 drzwiami, nowoczesny design, wykonana we Włoszech
Szafka łazienkowa ze zintegrowanym zlewem, 1 koszem i 2 zaokrąglonymi drzwiami bocznymi z matowego lakierowanego drewna. Uchwyt wpuszczany i dodatkowa przezroczysta szyba ze zintegrowanym umywalką.

Dostępne wykończenia:
- nieprzezroczysty liliowy
- nieprzezroczysty szkarłat
- matowy turkus

Gioia proponuje zawieszone kompozycje z zaokrąglonymi gładkimi elementami drzwi, które interpretują współczesną istotę bez rezygnowania z pragnienia miękkości i krętactwa. Zaokrąglone elementy modułowe z uchwytem "zaginionym" wykonane w grubości drzwi i boków terminala w tym samym wykończeniu.
Ta kolekcja stanowi doskonałe połączenie "projektu i jakości"; Wyselekcjonowane materiały, ciepłe esencje z drewna zmieszane z jaskrawymi kolorami nadają łazience przestrzeń i kreatywność. Formalna czystość, elegancja i dbałość o szczegóły to mocne strony stylu, który jest powiązany ze spójnym projektem, który pozwala na zaspokojenie potrzeb i potrzeb nowoczesnego, współczesnego i designerskiego smaku.

Uwaga : krany nie są dołączone

Produkty w tej kolekcji można dostosować pod względem rozmiarów i wykończeń. Aby uzyskać informacje, napisz na adres clienti@viadurini.it .

WŁOSKI PRODUCENT
Produkty tej kolekcji zostały wyprodukowane przez włoską firmę, która może się poszczycić ponad półwiecznym doświadczeniem skupiającym się na badaniach materiałów i technik przetwarzania dla najbardziej skutecznych kreacji i rozwiązań estetycznych. Ale firma może pochwalić się także doświadczeniem zdobytym w historii miejsc, Toskanii , pięknej krainy bogatej w średniowieczne zamki i renesansowe wille, uporządkowanego krajobrazu pól uprawnych i lasów, w których wzrost i rozwój przemysłowy dały całe terytorium jest wiodącą rolą i nową twarzą, zarówno społeczną, jak i gospodarczo-kulturową. W tym kontekście opracowano ścieżkę ukierunkowaną na ewolucję trendów i planowanie wewnętrzne, wzmocnioną przez staranną strategię handlową i dystrybucyjną.
Kluczowymi słowami do realizacji akcesoriów wyposażenia są design, elastyczność i dbałość o szczegóły. W ten sposób powstają lustra łazienkowe, lustra świetlne , szafki i kolumny, aby łazienka stała się funkcjonalnym, a jednocześnie stylowym środowiskiem.

Zawsze podążając za duchem czasu, firma gwarantuje wysoką jakość produkcji dzięki kolekcjom, które mogą odpowiadać na różne potrzeby klientów pod względem funkcjonalności, estetyki i stosunku jakości do ceny. Wszystko w pełnej zgodności z przepisami europejskimi w wykorzystywanych materiałach i na różnych etapach przetwarzania produktu oraz z gwarancją 100% wyprodukowanego we Włoszech łańcucha produkcyjnego.

Ostatnio oglądane produkty