Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Drewniana szafka łazienkowa, zintegrowana umywalka w stylu Dan Cermica, wyprodukowana we Włoszech

Kod: DAN 4
zł 11.211,09
z VAT

madein_italy

- +
Rozmiar
mm. 1200x450x510
Dostawa
3 tygodnie
Waga
52 kg
Na wymiar
Ten produkt można wykonać na wymiar. Aby uzyskać informacje: info@viadurini.pl lub wypełnij formularz poniżej
Viadurini Bathroom
Drewniana szafka łazienkowa, zintegrowana umywalka w stylu Dan Cermica, wyprodukowana we Włoszech
Nowoczesna szafka łazienkowa składająca się z 2 wysuwanych szuflad, z błyszczącym wykończeniem z drewna lakierowanego w różnych kolorach i uchwytami. Ceramiczny blat ze zintegrowaną wanną.
Gładkie drzwi w istocie lub lakierowane w różnych kolorach charakteryzują linię Dan Ceramica . Elementy dostępne w wersji podwieszonej lub podłogowej z nóżkami z chromowanej stali są uzupełnione ceramiczną umywalką monoblok. Poziome uchwyty określają przód.

Dostępne wykończenia:
- błyszczący biały
- błyszczący czarny
- polerowana perła

Uwaga : krany nie są dołączone

Produkty w tej kolekcji można dostosować pod względem rozmiarów i wykończeń. Aby uzyskać informacje, napisz na adres clienti@viadurini.it .

Estetyczna świeżość i funkcjonalność to cechy, które wyróżniają program Dan : elementy, które stanowią rodzaj pret do tragarza w łazience i interpretują nowe trendy we współczesnym smaku.

WŁOSKI PRODUCENT
Produkty tej kolekcji zostały wyprodukowane przez włoską firmę, która może się poszczycić ponad półwiecznym doświadczeniem skupiającym się na badaniach materiałów i technik przetwarzania dla najbardziej skutecznych kreacji i rozwiązań estetycznych. Ale firma może pochwalić się także doświadczeniem zdobytym w historii miejsc, Toskanii , pięknej krainy bogatej w średniowieczne zamki i renesansowe wille, uporządkowanego krajobrazu pól uprawnych i lasów, w których wzrost i rozwój przemysłowy dały całe terytorium jest wiodącą rolą i nową twarzą, zarówno społeczną, jak i gospodarczo-kulturową. W tym kontekście opracowano ścieżkę ukierunkowaną na ewolucję trendów i planowanie wewnętrzne, wzmocnioną przez staranną strategię handlową i dystrybucyjną.
Kluczowymi słowami do realizacji akcesoriów wyposażenia są design, elastyczność i dbałość o szczegóły. W ten sposób powstają lustra łazienkowe, lustra świetlne , szafki i kolumny, aby łazienka stała się funkcjonalnym, a jednocześnie stylowym środowiskiem.

Zawsze podążając za duchem czasu, firma gwarantuje wysoką jakość produkcji dzięki kolekcjom, które mogą odpowiadać na różne potrzeby klientów pod względem funkcjonalności, estetyki i stosunku jakości do ceny. Wszystko w pełnej zgodności z przepisami europejskimi w wykorzystywanych materiałach i na różnych etapach przetwarzania produktu oraz z gwarancją 100% wyprodukowanego we Włoszech łańcucha produkcyjnego.

Ostatnio oglądane produkty