Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Zegar scienny z drewno Gorle, design, made in Italy

Kod: Gorle
zł 1.767,82 zł 2.653,96 -33%
z VAT

madein_italy

- +
Dostawa
7 dni
Viadurini
Nowoczesny drewniany zegar ścienny Gorle wykonany we Włoszech
Gorle to zegar ścienny, który wyraża rygor i kreatywność w tym samym czasie. Dotyk mebli, który nie tylko odpowiada na użyteczne zadanie wskazywania czasu, ale także zapewnia oryginalność poprzez wchodzenie w harmonię przestrzeni domowej.

Perfekcyjność wykonania i detali, dbałość o estetykę, niezawodność produktu i powaga usługi to wartości, które doświadczają włoscy rzemieślnicy, aby tworzyć produkty doskonałości i wzornictwa. Wykorzystanie mało znanych esencji z drewna i ciągłe poszukiwanie ulepszeń i wysokiej jakości to elementy, które wyróżniają ten zegarek. Wykonany jest on przez odrodzenie w nowoczesny sposób klasycznej drewnianej wkładki, starej techniki wykonanej z czasu i zręczności. Procedury inlay zapewniają, że cienkie arkusze drewna 6 dziesiątych mm są wybierane jeden po drugim w oparciu o charakterystykę żyły i kolor najbardziej odpowiedni dla konkretnego przetwarzanego produktu. Drewniane arkusze są cięte w taki sposób, aby uzyskać małe kawałki, które następnie są łączone ręcznie, jak puzzle, a ostatecznie panel jest perfekcyjnie wykonywany ręcznie.
Gorle składa się ze struktury z intarsjami w drewnie i jest dostępny w dwóch rozmiarach i trzech różnych kolorach stosowanych na różnych rodzajach drewna:
Wymiary:
- L40 x P3 x H40 cm; średnica 40 cm.
- L50 x P3 x H40 cm; średnica 50 cm.
kolory:
- Zimne: esencje czarnego drewna jesionowego i ciemnoszarego popiołu. Krawędź jest w czarnym popiele, a dłonie i liczby są z naturalnego aluminium;
- Ciepłe: drewno dębowe i boki w kolorze wenge. Krawędź jest w poplamionych wenge bokach, a dłonie i liczby są wykonane z naturalnego aluminium;
- Kolory: drewno esencja zielony bolivar i zielony bolivar pistacjowy. Krawędź jest w czarnym popiele, a dłonie i cyfry w naturalnym aluminium.
Dąb wykonany jest z najlepszych dębowych lasów i od zawsze był szeroko stosowany; popiół jest zwarty, odporny i jednocześnie elastyczny. Jest szeroko stosowany w naturalnych, ale także barwionych, wzmacniając zarówno żyłę materiału i jasność koloru. Boki są twardą, zwartą i elastyczną esencją z tropikalnej Afryki Zachodniej, trudną do zastosowania ciemną plamą. Bolivar to drewno o trzeźwej, eleganckiej esencji, bez sęków i wyraźnych żył, o delikatnym i jedwabistym wyglądzie.

Współczesny przedmiot, ekskluzywna i idealna osobowość do twoich ścian. Aby uzyskać więcej informacji, nie wahaj się z nami skontaktować.

Ostatnio oglądane produkty