Aby złożyć zamówienie telefonicznie należy zadzwonić pod numer +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00.
 
  • 0
  • 0

Fast outdoor life style: fotele i krzesła do nowoczesnego Viaduri

Fast outdoor lifestyle: "Dajemy kształt przyjemności życia na świeżym powietrzu!"
Takie są słowa założyciela firmy założonej w 1995 roku w celu stworzenia nowej generacji mebli ogrodowych. Poczynając od tej koncepcji, opracowali badania, aby znaleźć wszechstronny materiał, który dobrze komponuje się z nowymi technologiami high-tech.

Ich bestsellerem jest zdecydowanie kolekcja "Forest", powstała z połączenia dwóch włoskich projektantów, którzy stawiają w centrum ideę najnowocześniejszej estetyki wraz ze znaczeniem 100% wyprodukowanego we Włoszech produktu rzemieślniczego.
Kolekcja Forest inspirowana jest naturą i jej formami w tworzeniu krzeseł i foteli o unikalnym wzornictwie. Materiał wybrany do wytłaczania i odlewanego aluminium.
Krótko mówiąc, ciągle zmieniająca się firma, która nigdy się nie zatrzymała, również szukająca współpracy z międzynarodowymi projektantami. Wśród szybkich kolekcji znajdziemy: "Aikana", "Easy" i "Mediterraneo". Użyto w nich różnych materiałów, w tym aluminium, kamienia i drewna. Oprócz absolutnej nowości nowego materiału "efekt drewna", w 100% nadaje się do recyklingu i składa się z włókien naturalnych. Szczególną uwagę na środowisko nie mogło zabraknąć w firmie tak dobrze poinformowanej o nowościach.

Na przykład w kolekcji Aikana znajdziesz indywidualne i modułowe elementy z wytłaczaną i odlewaną aluminiową strukturą składającą się z sof, foteli i stołów, które uczynią Twoje mieszkanie wyjątkowym.
Pozwól się oczarować meblom z kolekcji Fast do Twojego ogrodu, pozwolą ci wyrazić swoją osobowość z maksymalnym komfortem estetycznym i funkcjonalnym. Tworzenie środowisk w harmonii z naturą, które zachęcają do całkowitego relaksu w samotności lub w firmie.

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -NIP IT 04187360401 - Prywatność i Pliki Cookie