Aby złożyć zamówienie telefonicznie należy zadzwonić pod numer +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00 - Usługa dostawy na podłogę i montaż dostępna na terenie całej Polski
 
  • 0
  • 0

Fiam Italia - Pasja Projektowania - Lustra i Stoły

Szkło jest bohaterem stołów designerskich i lusterek. Elegancki i wyrafinowany styl do wyposażenia domu

Fiam Italia została założona w 1973 roku z zamiarem dokonywania szkło protagonista w świecie projektowania atraverso tworzenia elementów mebli w zakrzywionego szkła.

Elegancja i wyrafinowanie, że szkło i kryształ dyfunduje w środowisku zawsze były w centrum rodzinnej Livi badawczego założyciela Fiam.
Szczególną pomocą w tym procesie wzrostu i rozwoju innowacyjnych i unikalnych mebli pośrednio otrzymał prestiżowy Villa Miralfiore, XV-wiecznej rezydencji inspiracji, z jej cennych fresków i dekoracji, dla zbiorów Fiam i Veblena.
Wybierając produkty Fiam klient przejmuje nie tylko pojedynczego mebla, ale także fragmenty starożytnej wiedzy i tradycji.

Wśród naszych propozycji znajdują się: stoły frędzla z bazy w bazie włókna szklanego i szkła wędzone lub extralight, nagrodzonych na Nagrodę Młodych & Design, stoły zaprojektować wysuwaną Rime tworzone poprzez łączenie fachowo szkło z drewnem i ściany lusterka bogatych Pop dekoracje do największego lustra Dorian.
Gwarancja jakości, która poprawia meble zaprojektowane i wykonane ręcznie we Włoszech!

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -NIP IT 04187360401 - Prywatność i Pliki Cookie