Aby złożyć zamówienie telefonicznie należy zadzwonić pod numer +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00.
 
  • 0
  • 0

Fiam Veblèn Pasha duże lustro ścienne design made in Italy

Kod: PASHARET
zł 13.246,95
z VAT

madein_italy

- +
Rozmiar
L.222xP.5xH.113cm
Dostawa
3/ 4 tygodnie robocze
Fiam Italia Veblén
Wielkie lustro ścienne Fiam Veblèn Pasha wykonane we Włoszech
Projektant : MARZIA E LEO DAINELLI; zarejestrowany model.
Pasha jest luksusowym lustrem składającym się z roztopionej szklanej ramy o grubości 6 mm z wysokim, posrebrzanym szkłem z dekoracją reliefową. Dostępne w wykończeniu wędzonym lub brązowym. Płaskie lustro o grubości 5 mm dostępne jest w wykończeniu neutralnym, wędzonym lub brązowym. Tylna rama wykonana jest z malowanego metalu.
Lustro Pasha może być zawieszone zarówno w pionie, jak iw poziomie i jest dostarczane z odłączanymi stopkami do wersji podłogowej.
Udekoruj salon lub biuro luksusowym dodatkiem zaprojektowanym i zaprojektowanym w całości we Włoszech.
Można go umieścić w dowolnym otoczeniu pomiędzy domem a biurem, które chcesz nadać odrobinę nowoczesności.

GWARANCJA JAKOŚCI : FIAM posiada certyfikat UNI EN ISO 9001: 2008
Zgodność z tym standardem referencyjnym pozwala FIAM osiągnąć najwyższe standardy jakości. Jednym z bezpośrednich świadectw jest identyfikowalność produktów: każdy produkt FIAM zawiera nieściekalną kalkomanię, wypiekaną w bardzo wysokiej temperaturze, w której podaje się ją oprócz marki firmy, kod, który pozwala zrekonstruować cały cykl produkcyjny.

Historia
Historia Veblèna rodzi się daleko w przeszłość, kulturze wzornictwa z Włoch , której korzenie, związane z elegancją, smakiem piękna i oryginalności, wpłynęły na smak mebli, ustanawiając nowe zasady i wprowadzając stać się częścią wizerunku międzynarodowego zestawu odrzutowego.
Z kryształem, jednym z najstarszych materiałów w historii ludzkości, zawsze synonimem komfortu i stylu dla tych, którzy go posiadają, począwszy od arystokratycznych rodzin egipskich przedstawionych w hieroglifach ze szklaną biżuterią, Fiam podbija najsłynniejsze domy świat, stając się podatnym gruntem dla pomysłów najbardziej prestiżowych projektantów i marek uznanych przez szczególnie uważną i wyrafinowaną publiczność.
Veblèn zaczyna od historii napisanej przez rodzinę Livi na szkle i krysztale, od know-how osiągniętego na ekskluzywności kształtów, a teraz interpretuje pragnienie tych, którzy chcą wzbogacić swój dom o cenne meble, które komunikują elegancję z większym naciskiem.
Veblèn mieści się w prestiżowej rezydencji Villa Miralfiore, piętnastowiecznej rezydencji, przywróconej do dawnej świetności przez rodzinę Livi, w której fascynacja Veblèna budzi się do życia pośród sztukaterii, fresków i dekoracji. Właśnie z tego miejsca, bogatego w kulturę, sztukę i dobre życie, narodził się symbol i nazwa Veblèn : gronostaj, zwierzęcy emblemat arystokracji, czystości i królewskości, został odkryty podczas renowacji willi, nazwa była inspirowane tajemniczymi legendami, które go otaczają.
Ci, którzy wybierają produkty, zawłaszczają fragmenty, tradycje i ponadczasową wiedzę.

projektant
Wiele z nich to wielkie nazwy światowego designu, które przez lata współpracowały i współpracowały z FIAM przy tworzeniu giętych szklanych mebli.
Te podpisy, wśród najbardziej prestiżowych i eklektycznych na włoskiej i międzynarodowej scenie projektowej, wybrały firmę FIAM, aby pozostawić niezatarty ślad w historii mebli dzięki niepowtarzalnemu i niepowtarzalnemu projektowi wyrzeźbionemu w szkle.

Ostatnio oglądane produkty

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -NIP IT 04187360401 - Prywatność i Pliki Cookie