Aby złożyć zamówienie telefonicznie należy zadzwonić pod numer +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00 - Usługa dostawy na podłogę i montaż dostępna na terenie całej Polski
 
  • 0
  • 0

Fotel ogrodowy wykonany z aluminium firmy "FAHR LAS" wykonany we Włoszech

Kod: FOREST2
zł 2.295,76
Cena jednostkowa z VAT

madein_italy

Minimalna ilość zamówienia 4 Artikel
- +
Materiał
aluminium
Rozmiar
L56 x P56 x H80 cm Hs68 cm
Dostawa
4 tygodnie
Fast Outdoor Lifestyle
Fotel ogrodowy wykonany z aluminium firmy "FAHR LAS" wykonany we Włoszech
Fotel The Forest by Fast wykonany z malowanego aluminium, dostępny w trzech kolorach: pastelowym niebieskim, czerwonym koralowym i szałwiowym. Wybierz ten, który jest odpowiedni dla Ciebie!
Dla optymalnego komfortu dostępne są wygodne poduszki siedzeń, nie wliczone w cenę. Jeśli chcesz je kupić, napisz na adres customeri@viadurini.it.

OSTRZEŻENIA: Aluminium nie wymaga żadnej konserwacji. Zwykłe operacje czyszczenia należy wykonywać za pomocą wody i neutralnego mydła za pomocą miękkiej szmatki, unikając stosowania środków ściernych na bazie kwasów i rozpuszczalników.
Dzięki specjalnej obróbce powierzchni jest wyjątkowo odporny na działanie czynników atmosferycznych, jest łatwy w obsłudze, może zostać uszkodzony przez rdzę i ostatecznie nadaje się do recyklingu.

Viadurini jest oficjalnym dealerem i możemy dostarczyć Ci wszystkie produkty z kolekcji FAST. Zapytaj nas o radę lub skontaktuj się z nami, aby poznać spersonalizowaną cenę!

Ostatnio oglądane produkty

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -NIP IT 04187360401 - Prywatność i Pliki Cookie