Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Fotel relax materiał/skóra/sztuczna skóra Gemma, made in Italy

Kod: GEMMA
zł 11.739,20
z VAT

madein_italy

Zobacz wszystkie opcje:

- +
Rozmiar
dł. 73 x szer. 95 x wys. 118 cm
Dostawa
15/20 dni roboczych
Stile Relax
Zmotoryzowany obrotowy fotel relaksacyjny z tkaniny / skóry / imitacji skóry Gemma, wyprodukowany we Włoszech
Mechanika obrotowych krzeseł została w całości zaprojektowana i wyprodukowana we Włoszech . System został zaprojektowany, aby oferować nowatorski i nowoczesny fotel, który gwarantuje wszystkie standardy komfortu, płyta jest ze stali i gwarantuje stabilność, a także nadaje nowoczesny styl i design.
Mechanizm dwusilnikowy jest w stanie wytworzyć autonomiczny ruch oparcia w stosunku do podnóżka. Ten mechanizm, poprzez niezależny wybór dwóch ruchów, pozwala uzyskać różne kombinacje relaksacji.

Total Relax position (łóżko) : pozwala na całkowite odprężenie, osiągając funkcję łóżka z pełnym otwarciem oparcia, siedziska i podnóżka
Pozycja TV lub czytanie : oparcie pozostaje w pozycji do wykonania siedzenia i otwiera się podnóżek, aby zapewnić wygodę w nogach.

DOSTĘPNE OPCJONALNIE:
Zestaw baterii
: umożliwia korzystanie z fotela w dowolnym rogu domu, nawet daleko od gniazda. Akumulator pozwala na średnio 60 pełnych cykli autonomii.

DOSTĘPNE POKRYCIA:
Fotel Gemma jest dostępny w różnych rodzajach tapicerki, podzielonej na różne kategorie w zależności od ceny:
1) Kategoria A :
- tkanina odporna na plamy Savoy ; Savoy to tkanina o nowoczesnym wyglądzie, przyjemna w dotyku i bardzo odporna na ścieranie. Główną cechą tej tkaniny jest całkowita nieprzepuszczalność dla wody: w rzeczywistości gatantito jest "wodoodporne". 89% poliester, 8% poliamid, 2% bawełna, 1% wiskoza.
- tkanina przeciw plamom Ritz ;    Ritz to przyjemna tkanina w dotyku, wybrana jako pokrycie dla tych siedzeń dzięki charakterystycznej odporności na zużycie. Jest to tkanina przeciw plamom składająca się z 86% poliestru, 14% poliamidu. Waga / grubość 490 gr / mtl.
2) Kategoria B :
- Faux Leather America ;   Ameryka to ekologiczna skóra wykonana w 100% z PU. Ma masę 460 gr / mtl i jest dostępny w szerokiej gamie kolorów. Miękkość i elastyczność to cechy, które odróżniają to okrycie i czynią go idealnym dla najbardziej wyrafinowanych i wyszukanych modeli foteli wypoczynkowych.
- Luxor eco - skóra ; Luxor to ekologiczna skóra wykonana w 100% z PU. Miękka w dotyku, ma masę 460 gr / m2 i jest oferowana w szerokiej gamie kolorów. Niepewność i elastyczność to cechy, które odróżniają ten rodzaj powłoki i czynią ją odpowiednią dla konkretnych i skomplikowanych modeli.
3) Kategoria Skóra : szlachetna skóra Morgan , 100% skóra.

JAK WYBRAĆ POKRYWĘ : wybierz z odpowiedniego rozwijanego menu kategorię, do której należy wybrane pokrycie. Następnie wyświetl wykres kolorów dla swojego wyboru i zaznacz w odpowiednim polu, obok zdjęcia produktu, kod żądanego koloru.

CECHY:
- Struktura:
drewno pokryte warstwą poliuretanu i mechaniki metalowej.
- Wyściółka: ekologiczna pianka poliuretanowa o różnych gęstościach pokrytych warstwą dakronu.
- Pokrowiec: skóra, skóra ekologiczna i odporna na plamy tkanina.
- Nogi: metalowy gramofon.

Te fotele z tej linii będzie kompletna z instrukcji obsługi, certyfikacji zgodnie z normami UE, produktów i obsługi gwarancyjnej dla klientów.

WŁOSKI PRODUCENT
Ten artykuł jest wykonany przez włoską firmę specjalizującą się w produkcji foteli, krzeseł i foteli masujących alzapersona,   zaprojektowany, aby zapewnić jakość psycho-fizyczne samopoczucie z doskonałą mieszanką c technologii ompetenze, kunsztu i znaczeniu dla designu i nowoczesnych form. Wybierając produkt tej firmy, masz gwarancję nie tylko zakupu w 100% włoskiego i gwarantowanego produktu , ale także technicznego i funkcjonalnego systemu, który integruje się i rozszerza dzięki szeregowi rozwiązań mechanicznych, opcjonalnych akcesoriów, szerokiej gamie modeli i wymiary z szeroką gamą tkanin i powłok. W rzeczywistości możliwe są różne modyfikacje, aby uzyskać prawdziwe, wykonane na zamówienie fotele zaprojektowane i wyprodukowane z uwzględnieniem wszystkich potrzeb i wymagań.
jakość
Eksperci techniczni, którzy nieustannie aktualizują i wprowadzają innowacje, a także wykwalifikowani rzemieślnicy , doświadczeni koneserzy materiałów i technik obróbki, zapewniają, że produkty są wykonane z najwyższą starannością i są zaawansowane technologicznie.
przetwarzanie
Personel wyspecjalizowany w sektorze mebli tapicerowanych, zdolny do projektowania i montażu krzeseł i techników, którzy mają określone umiejętności w projektowaniu wyrafinowanych mechanizmów, które umożliwiają produkcję foteli relaksacyjnych, foteli do masażu i foteli. Długie doświadczenie i dbałość o nowoczesny design gwarantują wyjątkowość i wszechstronność siedzeń, które czynią z nich elementy wyposażenia umożliwiające integrację w różnych warunkach domowych.
technologia
Opracowane mechanizmy oferują wiele funkcji i możliwość umieszczenia w określonych miejscach siedzących oraz umożliwiają montaż krzeseł relaksacyjnych, foteli do masażu i foteli podnoszonych, które mają opcje odpowiednie do potrzeb każdego klienta.
Mechanizmy do jednego lub dwóch silników, ruch podnóżka i tylnych przemian autonomiczny lub niezależne, funkcję lift, alzapersona urządzenie, które pozwala w łatwy sposób zakładać pozycji pionowej, vibromassage o przyjemnym rozproszonym efektu na plecach, siedziska i podnóżka, automatyczny lub zmotoryzowany ruch, są są to możliwości i opracowane kombinacje: harmonijny zestaw rozwiązań, które zaspokoją każdą potrzebę.

Ostatnio oglądane produkty