Aby złożyć zamówienie telefonicznie należy zadzwonić pod numer +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00.
 
  • 0
  • 0

Pozzi Ginori Tower szafka pod umywalkę wisząca z 2 szufladami

Kod: 8477
zł 5.091,93 zł 9.240,39 -45%
z VAT
- +
Dostawa
15 dni roboczych
Pozzi Ginori
Grzejnik podwieszany Pozzi Ginori Tower z 2 szufladami
Szafka podumywalkowa naścienna z dwoma szufladami z systemem otwierania ciśnieniowego. Oświetlenie wewnętrzne LED w pierwszych szufladach. Do łączenia w wersji 58 x 46,2 x 53 cm z umywalką 84061, w wersji 88 x 46,2 x 53 cm w umywalce 84091, 84093.
Wybierz żądane wykończenie i rozmiar z odpowiednich rozwijanych menu.

Kolekcja Pozzi Ginori Tower : podstawowa filozofia kolekcji Tower to prostota: jeszcze jeden element byłby zbyt duży; brakujący szczegół byłby niedoskonałością. W każdej udanej pracy niezbędna jest równowaga w składzie części.

NB : Mamy wszystkie produkty od Pozzi-Ginori. Aby uzyskać informacje lub cytaty napisz do clienti@viadurini.it .

Włoski producent: Pozzi-Ginori
Pozzi-Ginori to synonim historii sztuki i włoskiego designu porcelany łazienkowej. Jego szlachetne początki sięgają roku 1735, kiedy markiz Carlo Ginori rozpoczął tworzenie pięknych artefaktów w rodzaju ceramiki, która kiedyś była nazywana białym złotem. Fabryka Doccia, na północny zachód od Florencji, wkrótce stała się jedną z najwyższych w Europie.
Z czasem Ginori spotkał się z fuzją z innymi ceramicznymi manufakturami, w tym z Pozzi. Każdy z nich wyznaczył ważne kroki w historii firmy, przyczyniając się do rozwoju włoskiej technologii w projektowaniu i produkcji unikalnych porcelanowych produktów sanitarnych.
Istnieje wiele nazwisk ważnych projektantów, którzy przez lata współpracowali z firmą: Giò Ponti, Guido Andlovitz, Studio Nizzoli, Le Corbusier, Giovanni Gariboldi, Antonia Campi, Gae Aulenti, Paolo Tilche, Matteo Thun i Antonio Citterio. W 1993 roku Pozzi-Ginori wchodzi do Sanitec i kontynuuje swoją wielką tradycję z niezmiennymi stałymi zdolnościami innowacyjnymi.
Od 2015 roku Pozzi-Ginori należy do grupy Gebereit , jednej z wiodących europejskich firm w dziedzinie produktów sanitarnych działających globalnie. Działa jako zintegrowana grupa z silną lokalną obecnością w wielu krajach europejskich, zapewniając wyjątkową wartość dodaną, jeśli chodzi o technologię i produkty sanitarne oraz ceramikę łazienkową.
Wybór produktu Pozzi-Ginori dla mebli łazienkowych oznacza zapewnienie jakości, funkcjonalności i wzornictwa.
Pozzi-Ginori: la storia della porcellana da bagno.
Scopri le proposte per il bagno: lavabi in ceramica, sanitari sospesi o a terra, mobili
sottolavabo, contenitori e specchi... tutto per fare del bagno un ambiente funzionale ed accogliente!

PERCHÈ COMPRARLO:
  • ottimo rapporto qualità/prezzo
  • funzionale
  • resistente nel tempo
  • design curato
  • materiali di prima qualità
  • spese di spedizione gratuite in tutta Italia

Ostatnio oglądane produkty

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -NIP IT 04187360401 - Prywatność i Pliki Cookie