PRODUKTY ZE ZNIŻKAMI DO 50%
Obsługa klienta +39 0541.623760
Koszyk
Strona główna > ŁAZIENKA > Dywaniki i maty łazienkowe >

dywanki i maty do łazienki design

Ogranicz wyniki

2 września maty do kąpieli z drewna tekowego Boat
Cipì

2 września maty do kąpieli z drewna tekowego Boat

zł 1.051,68 zł 1.332,99 -21%
2 września maty do kąpieli tekowego Essence
Cipì

2 września maty do kąpieli tekowego Essence

zł 1.094,95 zł 1.332,99 -18%
2 września maty do kąpieli tekowego Rosewood
Cipì

2 września maty do kąpieli tekowego Rosewood

zł 1.094,95 zł 1.332,99 -18%
Dywanik łazienkowy nowoczesny Nuvola by Cipì
Cipì

Dywanik łazienkowy nowoczesny Nuvola by Cipì

zł 268,33 zł 316,80 -15%
Dywan jest w stanie zakończyć wystrój każdego pomieszczenia, w naturalny i harmonijny. Nie tylko daje kolor i sprawia, że ​​dom bardziej komfortowe, ale staje się niezbędnym elementem w przypadku na przykład łazienki czy sypialni dla dzieci. W tym ostatnim przypadku, mają wielki miło dywan i miękka dzięki czemu nasze dzieci grać w spokoju z przyjaciółmi.
W przypadku łazienki, dywan jest niezbędna, aby uniknąć problemów, takich jak ustawienie stóp na zimnej podłodze tylko z prysznicem lub nawet wcześniej wprowadzić. Mata do kąpieli pozwala dać, że poczucie bezpieczeństwa i ciepła, że musimy tylko w przypadku, potrzebujemy trochę czasu na relaks. Zmiana i mycie z zapewnieniem ustawienie stóp na czymś miękkim, aby umożliwić oderwanie się od zimnych kafli jest niezbędna.

Nowoczesne dywany, bawełny lub drewna tekowego

W katalogu viadurini znajdziesz mnóstwo propozycji dywanami i nowoczesnym wystrojem łazienki przeznaczone dla każdej potrzebie. Od klasycznej dywan w miękkiej bawełny ozdobione pięknymi kwiatowych wzorów, do najbardziej oryginalnych drewna tekowego. Każdy wykonany jest z wysokiej jakości materiałów i pozwala, aby zakończyć "łazienka w naturalnym i twórcze. Wiele odmian i kolorów, że tekstury cię zadziwiać.
Ze względu na wielką różnorodność modeli bardzo oryginalny pomysł i zabawy byłoby, aby uzyskać bardziej dywanik łazienkowy, aby ciągle się zmienia projekt pokoju, dzięki czemu jest zawsze inny, ale zawsze bardzo nowoczesny. Ocenić przed dokonaniem zakupu budżet, a także podane do obejrzenia naszych propozycji dywaniki łazienkowe w ofercie, cenach, jak zawsze wyjątkowe na każdą kieszeń.
Łazienka jest jednym z obszarów, w domu, który twierdzi, trochę uwagi, ponieważ w ostatnim czasie staje się coraz bardziej ważne, aby upewnić się, intymne chwile relaksu po ciężkim dniu. Mogą liczyć na nowoczesne i zgodne z naszych upodobań, ale przede wszystkim z naszych potrzeb przestrzeni, pozwala nam się, że relaks, którego tak bardzo potrzebują. Łazienka nie jest kompletna dywan naturalnie meble stają się istotnym elementem projektowania pomieszczenia.

Odkryj nasze oferty online i kupić dywan do łazienki