Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Krany i Krany Elektroniczne - Made in Italy Fotokomórka

Krany elektryczne o funkcjonalnym designie i nowoczesnym lub klasycznym stylu ze zintegrowanym systemem oszczędzania wody.

Masz dość zwykłego tradycyjnego kranu zużywanego przez czas? Jeśli tak, radzimy zapoznać się z wieloma propozycjami zaworów do krany elektronicznego proponowanymi w naszym sklepie internetowym! Dlaczego warto wybrać elektroniczny kran? Prostota: łączy w sobie design i funkcjonalność, tworząc innowacyjny, praktyczny i wyrafinowany produkt. Ostatni element klasy dla środowiska domowego.

Możesz znaleźć krany elektryczne, które dzięki czujnikowi lub fotokomórce pozwalają na bardziej ekonomiczne zużycie wody i bardziej nowoczesny design.

Gdyby powiedzieli ci, że ostatnie badania wykazały, że jednorazowe mycie rąk tradycyjnym kranem zwykle zużywa 6 litrów wody, czy uwierzyłbyś?
Na pewno będziesz zmuszony przyspieszyć akcję. Jednak dzięki technologii kranów elektronicznych możesz umyć ręce z niezwykłym spokojem. Wynika to z faktu, że system oszczędzania wody stworzony przez bardzo precyzyjne czujniki otworzy wodę tylko w razie potrzeby. Aby to zrobić, wystarczy gest ręką, tak prosty jak powitanie. Nie musisz nawet brudzić kranów elektronicznych, które zawsze będą jasne. Te same badania wykazały, że mycie rąk za pomocą elektronicznego kranu zajmuje tylko 1 litr wody! Oszczędność 5 litrów wody.

Poświęć kilka minut, aby porównać różne funkcje techniczne oferowane przez krany elektroniczne w naszym sklepie internetowym najlepszych marek, takich jak Paini i Dmp Elettronics, i wybierz zgodnie z rozmiarem i rodzajem zlewu oraz przeznaczeniem, z którego będziesz musiał skorzystać , projekt, który lubisz najbardziej.

Jeśli masz wątpliwości lub wątpliwości, możesz skontaktować się z nami bez zobowiązań, chętnie pomożemy w wyborze Twojego kranu do projektowania elektronicznego.