Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Meble Łazienkowe Stojące i Podwieszane - Kolumny, Szuflady, Meblościanki i Szafki

Szeroki asortyment nowoczesnych i designerskich mebli łazienkowych, podłogowych lub podwieszanych dla niepowtarzalnego stylu.

Propozycji i pomysłów do wyboru jest wiele, aby urządzić łazienkę stylowo, ale przede wszystkim wysokiej jakości produktami.
Chcieliśmy wybrać najlepsze meble łazienkowe na rynku, z najróżniejszych wykończeń i materiałów, aby zaspokoić potrzeby każdego domu.

Od drewnianych lub litych szuflad łazienkowych z drewna tekowego po te ze stali lub marmuru; od mebli łazienkowych zawieszonych od nowoczesnych linii po najbardziej klasyczne linie o falistych i eleganckich liniach.

W tym dziale znajdziesz: szafki szufladowe, blaty umywalkowe, półki, meblościanki, kolumny, szafki i meble łazienkowe o dowolnych kształtach i materiałach.

Różne style i wysokiej jakości materiały na meble i zestawy łazienkowe podwieszane lub podłogowe na naszej stronie. Każdy gust będzie zadowolony.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub informacji prosimy o kontakt z naszym działem pomocy technicznej, z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.