Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Lustro ze światłami LED, 1 nowoczesne drzwi, Damon

Kod: MALCO50
zł 2.573,40
z VAT

madein_italy

- +
Rozmiar
L500x H 700xP 140 mm
Dostawa
3 tygodnie
Waga
20 kg
Na wymiar
Ten produkt można wykonać na wymiar. Aby uzyskać informacje: info@viadurini.pl lub wypełnij formularz poniżej
Viadurini Bathroom
Nowoczesny design 1 lusterko zewnętrzne, oświetlenie LED, Damon
Elegancka szafka z 1 lustrzanymi drzwiami w czystej formie z lustrzanymi bokami i chromowanym światłem LED, które nadają łazience świetną jasność. Struktura wewnętrzna w szarej melaminie. Całkowicie w lustrze zewnętrznym pozwala na wstawianie w dowolnym środowisku. Komplet z gniazdem i przełącznikiem.

Charakterystyka wykończenia:
- drewno melaminowe : ozdobny, odporny na zarysowania i wodoodporny drewniany panel. Zalecany do stosowania w pionie w meblach lub meblach i może być również stosowany w przegrodach. Panel gotowy do użycia dla większej prostoty i szybkości.

Światła LED: 6000 k (w zestawie).
Moc: 3,5 W
Lumen: 350 lm

Producent wykonany we Włoszech
Produkty tej kolekcji zostały wykonane przez firmę opartą na "sile doświadczenia"; doświadczenie zdobyte przez ponad pół wieku badań nad materiałami , technikami przetwarzania , dla najbardziej efektywnych osiągnięć i rozwiązań estetycznych . Ale firma może pochwalić się także doświadczeniem zdobytym w historii miejsc, Toskanii , pięknej krainy bogatej w średniowieczne zamki i renesansowe wille, uporządkowanego krajobrazu uprawnych pól i lasów, w którym wzrost i rozwój przemysłowy dały całe terytorium wiodącą rolę i nowe oblicze, zarówno społeczne, gospodarcze i kulturalne. W tym kontekście opracowano ścieżkę ukierunkowaną na ewolucję trendów i planowanie wewnętrzne, wzmocnioną przez staranną strategię handlową i dystrybucyjną.
Design , elastyczność i dbałość o szczegóły to słowa kluczowe dla tworzenia akcesoriów wyposażenia: lustra łazienkowe, lustra, szafki i kolumny zaprojektowane, aby łazienka stała się funkcjonalnym, a jednocześnie stylowym środowiskiem.
Zawsze podążając za duchem czasu, firma gwarantuje wysoką jakość produkcji dzięki kolekcjom, które mogą odpowiadać na różne potrzeby klientów pod względem funkcjonalności, estetyki i stosunku jakości do ceny. Poszanowanie przepisów europejskich w wykorzystywanych materiałach i na różnych etapach przetwarzania produktu oraz z gwarancją 100% wyprodukowanego we Włoszech łańcucha produkcyjnego.

Ostatnio oglądane produkty