Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

My Home Collection łóżka, stóły i fotele design - Viadurini

My Home Collection to znacznie więcej niż firma, to fragment włoskiej historii złożony z wielu rąk i wielu pomysłów ludzi pokornych i pełnych pasji do ich pracy.
Jego historia to historia rzemiosła, zamiłowanie do detali i ciągłe badania nad rozwiązaniami, które idealnie pasują do wystroju wnętrza całego domu. Zaczynając od salonu, w którym znajdują się sofy modułowe, fotele i stoły, które sprawią, że salon będzie przytulny, by spędzać wieczory w towarzystwie przyjaciół. Przykład stolikow kawowych PRETTY, inspirowanych kształtem koła, symbolem ciągłości i cykliczności życia, wykonano w różnych rozmiarach, aby spełnić wszystkie potrzeby. Wybór należy do ciebie, czy chcesz, aby te stoły żyły razem lub osobno.
Jeśli chodzi o sypialnię, znajdziesz designerskie łóżka, takie jak Bubble, poszukiwane ze względu na swoją prostotę, które będą towarzyszyć Ci nie tylko w łagodnych ramionach Morfeusza, ale także będą towarzyszyć tym, którzy lubią pracować lub czytać bez wstawania z łóżka dzięki zagłówek z poduszkami w piórach.
Elementy mebli z unikalnymi detalami i zaskakującymi materiałami tworzą zawsze obecny styl, który wzbudza emocje i pozwala wyobrazić sobie i zaprojektować prywatny świat w każdym elemencie.
Każdy produkt tej firmy posiada certyfikat w 100% wyprodukowany we Włoszech, dzięki rejestracji firmy w Krajowym Rejestrze Włoskich Producentów.