Aby złożyć zamówienie telefonicznie należy zadzwonić pod numer +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00.
 
  • 0
  • 0

Łóżka 1-osobowe, 2-osobowe na wymiar 100% Made in Italy

  1. Zobacz wszystkie modele, które są w tej kategorii
  2. Wypełnij formularz wskazując nazwę wybranego łóżka lub zadzwoń na numer 0541-623760. Tworzymy niestandardowe łóżka z kutego żelaza, drewna i tapicerowane z lub bez pojemnika każdej wielkości, zarówno w wysokości i szerokości, ze stelażem stacjonarnym, z wspomaganym podnoszeniem i elektrycznym.

Jesteśmy w stanie zrealizować łóżko w jakim tylko pragniesz wymiarze, łóżko 1-osobowe, Queen Size i King Size, 2-osobowe dla dzieci jak i dla dorosłych. Z pojemnikiem, zadaszeniem, ortopedyczny, z dodatkowym łóżkiem itp.

W tej kategorii znajdziecie niektóre z modeli, z których możemy zbudować i dostosować łóżka dostosowane do waszej potrzeby, ale zachęcamy do kontaktu z nami, ponieważ możliwości dostosowywania są nieskończone!

Wszystkie nasze łóżka na wymiar można zamówić i personalizować z ponad 300 kombinacjami kolorów, materiałów i akcesorii (skóra, sztuczna skóra, tkanina, tkanina z Swarovski itp).

Żelazne łóżka można także personalizować w kolorze jakim tylko pragniesz.

Ponadto wszystkie produkty mogą być wzbogacone optional najnowszej technologii takie jak terapia kolorami, światłami LED uprzejmości znajdujące się pod deską rozdzielczą boczną do oświetlania podłogi kiedy wstaje się z łóżka.

Viadurini oferuje niestandardowe łóżka w przystępnych cenach, w całości wyprodukowane we Włoszech, wysokiej jakości ręcznie wykonane.

Stelaże podnoszone posiadają podwójny siłownik gazowy i są wyposażone w mechanizm bezpieczeństwa, który zapobiega przypadkowemu zamknięciu.

Wszystkie produkty są wyposażone w tapicerkę, wyłącznie Made in Italy, kątowe wsporniki stalowe i instrukcją montażu.

W 2015r. zakupiono u nas łóżko największe w Europie, klient z Trento (210x280cm z ręcznym podniszeniem i pojemnikiem).

Wysyłamy na całym świecie wyspecjalizowanymi pojazdami. 

Skontaktuj się z nami na info@viadurini.pl
 

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -NIP IT 04187360401 - Prywatność i Pliki Cookie