Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Łóżka na Wymiar - Made in Italy

Wykonane na zamówienie łóżka z drewna, tapicerowane lub kute do sypialni z wzorem Made in Italy.

Produkujemy łóżka na zamówienie z kutego żelaza, drewna i tapicerowane z pojemnikami dowolnego rozmiaru lub bez, zarówno pod względem wysokości, jak i szerokości, ze stałymi siatkami, z ręcznym i elektrycznym podnoszeniem oraz o zwiększonej pojemności.
  1. Zobacz wszystkie modele, które znajdziesz w tej kategorii
  2. Wypełnij formularz wskazujący nazwę wybranego łóżka lub zadzwoń do nas pod numer 0541-623760
Jesteśmy w stanie zrealizować łóżka pojedyncze, podwójne i king size dla dorosłych i dzieci w dowolnym rozmiarze z pudełkiem, antresolą, baldachimem, łóżkiem ortopedycznym, dostawką, łóżkiem rozkładanym, łóżkiem ze wzmocnioną siatką itp. W tej kategorii znajdziesz niektóre z modele, z których możemy tworzyć i dostosowywać spersonalizowane łóżka zgodnie z Twoimi potrzebami, ale zapraszamy do kontaktu, ponieważ możliwości personalizacji są prawie nieograniczone!

Wszystkie nasze łóżka na zamówienie mogą zamawiać i dostosowywać za pomocą ponad 300 kombinacji kolorów, tkanin i akcesoriów (skóra, ekoskóra, tkanina, tkanina zmywalna, tkanina hydrofobowa, tkanina z Swarovski). Żelazne łóżka można również dostosować do koloru żądanego przez klienta.
Ponadto wszystkie produkty można wzbogacić o opcjonalną najnowszą technologię, taką jak chromoterapia, dzięki uprzejmości lamp LED umieszczonych pod boczną konsolą, aby oświetlić podłogę po wstaniu z łóżka.

Viadurini oferuje łóżka na zamówienie w przystępnych cenach, w całości wykonane we Włoszech, wysokiej jakości ręcznie.
Wszystkie produkty są wyposażone w wyściółkę, żelazko wyprodukowane we Włoszech, stalowe wsporniki narożne i instrukcję montażu.
Skontaktuj się z nami i wyjaśnij swoje potrzeby pisząc na info@viadurini.pl.