Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Poziome Grzejniki Elektryczne i Hydrauliczne do Łazienki i Salonu

Poziome grzejniki elektryczne i hydrauliczne: ogrzewanie domu wykonane we Włoszech

Te modele grzejników są bardzo poszukiwane przez osoby, które mają problemy z przestrzenią lub chcą wyjątkowego obiektu do wyposażenia łazienki lub salonu.

W Viadurini znajdziesz modele grzejników poziomych zarówno w wersji z ciepłą wodą, jak i elektryczną. Zastosowane materiały są wysokiej jakości, poziome chromowane grzejniki wykonane ze stali nierdzewnej oraz szkła i aluminium, tak jak wszystkie modele z linii grzejników Viadurini, które można stosować zarówno poziomo, jak i pionowo.
Miłośnicy designu znajdą modele o tradycyjnych kształtach liniowych, prostokątnych lub owalnych, pofalowanych oraz w oryginalnych i niepowtarzalnych kształtach.

Wybierz model podgrzewanych wieszaków na ręczniki made in Italy, który najlepiej pasuje do Twojego wystroju domu. Nasz personel pozostaje do Twojej dyspozycji, aby odpowiedzieć na Twoje pytania oraz w razie potrzeby przygotować spersonalizowane wydarzenie. Możesz do nas napisać bez wahania na nasz adres e-mail lub zadzwonić na numer telefonu na stronie.