Aby złożyć zamówienie telefonicznie należy zadzwonić pod numer +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00.
 
  • 0
  • 0

Lampy ceramiczne, włoski design

Ta sekcja, która grupuje lampy ceramiczne, jest dedykowana tym, którzy mają romantyczną duszę i kochają klasyczny styl.
Ceramika to starożytna forma sztuki, łatwo formowalny materiał, raz wypalony, odporny i o wielkim uroku.
Ceramika składa się zwykle z różnych materiałów, w szczególności glin, ale także skalenia, piasku krzemionkowego, tlenków żelaza, tlenku glinu i kwarcu.

Lampy ceramiczne są dostępne w wielu kształtach i rozmiarach: ceramiczne lampy wiszące wykonane z metalu i ceramiki w stylu rustykalnym, ceramiczne lampy stołowe w projektowaniu miejskim z możliwością dostosowania kolorów i lampy sufitowe w stylu przemysłowym produkowane z kolorowych kwadratowych kształtów.
W naszym handlu elektronicznym można znaleźć ceramiczne lampy najwyższej jakości, takie jak modele Ferroluce, ważny włoski producent, który oferuje unikalne i specjalne włoskie lampy projektowe wykonane ręcznie przez wykwalifikowanych rzemieślników.

Aby oświetlić swój salon, wybierz spośród wielu propozycji Viadurini, te ceramiczne lampy rozłożą relaksujące światło, nadając otoczeniu elegancji.
W razie wątpliwości lub pytań skontaktuj się z nami za pomocą odpowiedniego czatu lub adresu e-mail, nasz personel chętnie prześle Ci uwagę podczas całego procesu zakupu, aby zakup online był szybki i łatwy.

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -NIP IT 04187360401 - Prywatność i pliki cookie