Aby złożyć zamówienie telefonicznie należy zadzwonić pod numer +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00.
 
  • 0
  • 0

Lampy miedziane do kuchni, made in Italy

Ta część naszego katalogu online poświęcona jest lampy miedziane do kuchni.
Są w stanie stworzyć magiczną atmosferę, otaczając nas relaksacją ciepłego światła. Niezbędny element wyrafinowanego i eleganckiego otoczenia.
Miedziane lampy w stylu vintage i wzornictwie przemysłowym są doskonale zintegrowane nawet w nowoczesnym środowisku.

Miedź, jeden z pierwszych metali używanych przez człowieka, zawsze była łatwo modelowana, zwłaszcza w płytach, które z kolei były składane i kształtowane w pożądany kształt. Ponadto jest to materiał w 100% ekologiczny i nadający się do recyklingu.
Również w niuansach koloru miedź waha się od czerwonego do brązowego do zielonego: razem ze złotem jest jedynym metalem w kolorze.

Na Viadurini znajdziesz stale powiększający się katalog miedzianych lamp sufitowych, miedzianych kinkietów i miedzianych lamp podłogowych stworzonych przez rzemieślników i produkowanych we Włoszech przez wiodące marki, takie jak Aldo Bernardi i Il Fanale. W celu bardziej szczegółowego sprawdzenia możliwego zastosowania każdej pojedynczej lampy (jeśli jest wewnątrz i / lub na zewnątrz) wskazane jest sprawdzenie danych przedstawionych w karcie produktu, w szczególności stopnia ochrony IP każdego urządzenia.

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -NIP IT 04187360401 - Prywatność i pliki cookie