Aby złożyć zamówienie telefonicznie należy zadzwonić pod numer +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00.
 
  • 0
  • 0

Lampy miedziane zewnętrzne

W tej kategorii mamy zamknięte oświetlenie zewnętrzne z miedzi.
Strona poświęcona tym, którzy chcą nadać swojemu prywatnemu ogrodowi lub środowisku kontraktowemu odrobinę zabytkowego designu bez rezygnacji z wyjątkowej jakości produktów wytwarzanych we Włoszech.

Aldo Bernardi, słynna włoska marka w dziedzinie oświetlenia, prezentuje swoje cudowne miedziane kinkiety zewnętrzne, które oświetlają przestrzeń na zewnątrz ciepłym światłem, które tworzy odpowiednią atmosferę na każdą okazję.
Miedź w połączeniu z mosiądzem, aluminium i szkłem tworzy unikalne lampy o krętych liniach i oryginalnych kształtach. Ręcznie wykonane we Włoszech, wykonane są z najwyższej jakości materiałów zaprojektowanych tak, aby przetrwały w czasie, zachowując jednocześnie ich piękno.

Aby uzyskać wszelkie potrzebne informacje lub poprosić o spersonalizowaną wycenę, skontaktuj się z nami. Nasz personel chętnie Ci pomoże. Możesz nas znaleźć na naszym adresie e-mail, pod numerem telefonu na naszej stronie internetowej i na odpowiednim czacie. Dołożymy wszelkich starań, aby Twój zakup był szybki i łatwy.

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -NIP IT 04187360401 - Prywatność i pliki cookie