Aby złożyć zamówienie telefonicznie należy zadzwonić pod numer +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00.
 
  • 0
  • 0

Lampy mosiężne, made in Italy

W tej części naszej strony chcielibyśmy przedstawić Państwu mosiężne lampy.
Idealny wybór dla tych, którzy kochają styl vintage i atmosferę lat 50-tych. Ale nie tylko, odważne cechy graficzne i sferyczne elementy mosiężnych lamp są również idealne dla stylu industrialnego i minimalistycznego. Ponadto oprócz klasycznych lamp dostępne są modele o nowoczesnym wyglądzie, takie jak lampy niklowane i modele w stylu morskim z wyraźnymi odniesieniami do świata morskiego.

Mosiądz jest bardzo często wykorzystywanym materiałem do produkcji designerskich opraw oświetleniowych i żyrandoli, ponieważ jest to stop miedzi i cynku, który dzięki swoim właściwościom, takim jak wytrzymałość mechaniczna, kolor, elastyczność i plastyczność, jest doskonałym materiałem do wykonania.
Viadurini oferuje najlepszy wybór kinkietów, lamp sufitowych, lamp podłogowych i mosiężnych lamp stołowych najlepszych firm, takich jak Il Fanale i Aldo Bernardi. Modele lamp wewnętrznych do domów i pomieszczeń, modele ogrodowe i zewnętrzne idealne do miejsc publicznych, arkad, loggii i środowisk w pobliżu morza.
Unikatowe w swoim rodzaju mosiężne lampy są bardzo solidne i odporne oraz mają niepowtarzalny design. Dekoracje, często wykonane z myślą o upiększeniu zewnętrznej części lamp, jeśli są wykonane z doskonałych materiałów, takich jak miedź lub srebro, tworzą kontrast wspaniałego efektu wizualnego.

Wskazówka do czyszczenia mosiężnych lamp, aby uniknąć z czasem zmętnienia. Konserwacja mosiądzu zwykle polega na jego polerowaniu i usuwaniu kurzu. Do polerowania wystarczy delikatnie wytrzeć miękką, suchą szmatkę na powierzchniach. Aby usunąć brud, po prostu użyj miękkiej szmatki zamoczonej w mydle, aby przejść przez mosiądz.
Pamiętaj, że w razie jakichkolwiek pytań jesteś do pełnej dyspozycji. Z przyjemnością pomożemy Ci wybrać mosiężną lampę swoich marzeń.

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -NIP IT 04187360401 - Prywatność i pliki cookie