Aby złożyć zamówienie telefonicznie należy zadzwonić pod numer +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00.
 
  • 0
  • 0

Lampy w terakoty, made in Italy

W tej kategorii prezentujemy lampy w terakoty.
Wykonane ręcznie przez wykwalifikowanych rzemieślników, reprezentują wysoką jakość produktów Made in Italy.

W naszym katalogu znajduje się szeroki wybór modeli, w tym lampy sufitowe z ramionami w kształcie gwiazdy, które nadają wnętrzom oryginalny charakter: kinkiety z kwadratowymi liniami z sześciennymi lub prostokątnymi modelami i wbudowanymi reflektorami. Wszystkie charakteryzują się niepowtarzalnym stylem w stylu vintage i rustykalnym.
Terakota jest produktem ziemi. Jest ciągliwy, ale jednocześnie odporny, jest materiałem, który w połączeniu z wodą nadaje się do formowania i tworzenia pożądanych kształtów.
Po modelowaniu jednej lub więcej kombinacji lądów, proces pracy musi zostać zakończony przez gotowanie w temperaturze 980-990 ° C
Włoska marka Toscot to firma toskańska, specjalizująca się w produkcji ręcznie wytwarzanych produktów oświetleniowych z terakoty, łącząca toskańską tradycję odlewania ręcznego z kształtami i dekoracjami od klasycznych po współczesne.

Proponowane produkty to wyjątkowe elementy ręcznie robione w Toskanii z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów. Dbałość o dekoracje i wykończenia nadaje produktom szczególną wartość. W celu uzyskania jakichkolwiek informacji lub uzyskania spersonalizowanej wyceny prosimy o kontakt pod naszym numerem telefonu lub na nasz adres e-mail. Nasi pracownicy chętnie pomogą Ci w procesie zakupu.

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -NIP IT 04187360401 - Prywatność i pliki cookie