Aby złożyć zamówienie telefonicznie należy zadzwonić pod numer +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00.
 
  • 0
  • 0

Lampy zewnętrzne stojące, najlepszego włoskiego design

Ta strona poświęcona lampy zewnętrzne stojące uosabia oryginalność włoskiego designu.
Nasz personel dokonał starannej selekcji, aby zaoferować tylko najlepsze produkty wykonane z precyzją i dbałością o szczegóły.

Lampy podłogowe wykonane z malowanego aluminium w prostym i nowoczesnym stylu. Kwadratowe linie i nowatorski design dla tych, którzy urządzili swój outdoor w prosty i minimalny sposób. Trzeźwość elegancji to hasło włoskiej marki, która podpisała te lampy: Talenti.
Dla tych, którzy zamiast kochać oryginalność i mieć możliwość posiadania dużego ogrodu, ciesz się propozycjami dwóch marek wyprodukowanych we Włoszech, które tworzą wspaniałe jasne meble z wykorzystaniem polietylenu jako surowca.
Świetliste kule przypominające lampy księżyca lub pryzmatu, aby zapewnić przestrzeń kontraktową zaprojektowaną przez Slide z elegancją. Lub lampy w kształcie tulipana lub róży, które można dostosować w kolorowym świetle, które przesyła podpisy Myyour.

Kup online swój ogród wspaniały projekt oświetlenia. Nasz personel chętnie udzieli Ci pomocy podczas całego procesu zakupu i odpowie na Twoje pytania poprzez odpowiedni czat, nasz numer telefonu na stronie internetowej lub na nasz adres e-mail.

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -NIP IT 04187360401 - Prywatność i pliki cookie