Aby złożyć zamówienie telefonicznie należy zadzwonić pod numer +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00.
 
  • 0
  • 0

Lampy zewnętrzne wiszące, ozdobić swój ogród stylem

Ta sekcja poświęcona lampy zewnętrzne wiszące łączy w sobie najlepsze włoskie wzornictwo do oświetlenia przestrzeni zewnętrznej.
Wyrafinowany design, który idealnie pasuje do stylu vintage i nowoczesnego, każdy z nich znajdzie lampę ogrodową odpowiednią do Twoich potrzeb.

Zewnętrzne wiszące światła wykonane z mosiądzu, miedzi i białego szkła nadają werandę w stylu vintage lub do ogrodu, w którym stworzyłeś przytulny salon. Wybrany za pomocą jednego światła lub trzech świateł, wybór zależy od dostępnej przestrzeni.
Dla tych, którzy kochają nowoczesność, lepiej jest wybrać lampy sufitowe wykonane z gipsu lub cementu o kształcie cylindrycznym lub równoległościennym i idealnie nadają się do oświetlenia przestrzeni zewnętrznych w prostym stylu.
Jeśli zamiast tego musisz stworzyć środowisko kontraktowe i dać wyobraźni wolną przestrzeń, wybierz propozycje marki Myyour. Miękkie białe chmury lub wspaniałe okrągłe światła z jednym lub trzema światłami w kolorze marsala, które nadają przestrzeni ponadczasowej elegancji.

Wybierz oświetlenie zewnętrzne wiszące, które najlepiej odpowiada Twoim potrzebom, a jeśli potrzebujesz więcej informacji na temat niektórych produktów, skontaktuj się z nami. Nasi pracownicy chętnie pomogą Ci w ostatecznym wyborze i odpowiedzą na Twoje wątpliwości.

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -NIP IT 04187360401 - Prywatność i pliki cookie