Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Podwieszana lampa żelazna z bawełnianym sznurkiem Artisan Made in Italy - Ufo

Kod: UFO1
zł 1.753,34 zł 2.437,14 -28%
z VAT

madein_italy

- +
Materiał
Żelazo
Dostawa
15 dni roboczych
Viadurini Lighting

Ręcznie wykonana żelazna lampa wisząca z czarnym bawełnianym przewodem zasilającym Made in Italy.

Ta lampa wisząca ma żelazną konstrukcję z wykończeniem corten , która nadaje produktowi rustykalny charakter i czarny bawełniany przewód zasilający z podstawą mocującą do montażu na suficie.
Ręcznie robiona we Włoszech lampa jest wykonana z wysokiej jakości surowców, które zapewniają solidny i solidny produkt końcowy o wspaniałym wzornictwie w stylu vintage .
Styl, który wyróżnia ten artykuł, jest prosty i klasyczny, ale zrewidowane we współczesnym kluczu, aby ożywić przedmiot, który może stanowić nie tylko prostą lampę, ale także prawdziwe uzupełnienie dekoracyjne, zdolne zrewolucjonizować wygląd pomieszczenia, nawet gdy jest ono nieobecne.
Wybór odpowiedniego rodzaju lampy wewnątrz domu ma fundamentalne znaczenie dla stworzenia najbardziej odpowiedniej atmosfery, która będzie doskonale współgrała z resztą otoczenia, przyczyniając się do wzbogacenia jego estetyki. Lampy podwieszane niewątpliwie reprezentują kategorię akcesoriów, które podbijają centrum uwagi w pomieszczeniu, stając się bohaterami pod względem wielkości i wzornictwa.

Lampa / cokół: E27 230V

Dostępne rozmiary :

  • średnica 40 x wys. 100 cm;
  • średnica 25 x wys. 100 cm.
Uwaga: brak żarówki.

Produkty które mogą cię interesować

Ostatnio oglądane produkty