Aby złożyć zamówienie telefonicznie należy zadzwonić pod numer +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00 - Usługa dostawy na podłogę i montaż dostępna na terenie całej Polski
 
  • 0
  • 0

Pozzi Ginori Citterio bidet wiszący biały połysk design

Kod: 7525
zł 3.352,59 zł 6.042,66 -45%
z VAT
- +
Rozmiar
cm 36 x 56 x 31
Kolor
biały
Dostawa
15 dni roboczych
Pozzi Ginori
Pozzi Ginori Citterio podwieszany bidet pojedynczy otwór biały błyszczący
Bidet ścienny z jednym otworem, do wewnętrznego podłączenia wody. Dołączony zestaw naprawczy (75845).
Montaż w jednej płaszczyźnie ze ścianą, z otworem przelewowym. Wykonane z Chin szklistych, otrzymane z wysokiej jakości materiałów, zmieszane, emaliowane i wypalane w temperaturze 1210-1230 ° C. Grubość wypalonej emalii jest nie mniejsza niż 0,7 mm.
Zgodny z normą europejską UNI EN 14528.
Projekt autorstwa Antonio Citterio z Sergio Brioschi.
Aby zintegrować go ze wspornikiem do montażu na ścianie nośnej lub nienośnej, należy zamówić osobno. Aby uzyskać informacje lub cytaty napisz do clienti@viadurini.it.
Waga wazy wynosi 22 kg
Błyszczący biały kolor

Kolekcja Citterio Pozzi Ginori
Kolekcja Citterio, podpisana przez Antonio Citterio i Sergio Brioschi, podsumowuje miękką linię ceramiki, która wydaje się być wyrzeźbiona przez wodę, z racjonalnością form mebli i wyposażeniem komponentów w precyzyjny pomysł estetyczny. Środowisko o rygorystycznym pięknie, w którym namacalna konsystencja materiałów spotyka się z abstrakcyjną czystością projektu. Idealny system domowy, w którym od pojedynczego szczegółu do całości wszystko układa się zgodnie z formalnym i funkcjonalnym porządkiem do dobrego życia.

NB : Mamy wszystkie produkty od Pozzi-Ginori. Aby uzyskać informacje lub cytaty napisz do clienti@viadurini.it .

Włoski producent: Pozzi-Ginori
Pozzi-Ginori to synonim historii sztuki i włoskiego designu porcelany łazienkowej. Jego szlachetne początki sięgają roku 1735, kiedy markiz Carlo Ginori rozpoczął tworzenie pięknych artefaktów w rodzaju ceramiki, która kiedyś była nazywana białym złotem. Fabryka Doccia, na północny zachód od Florencji, wkrótce stała się jedną z najwyższych w Europie.
Z czasem Ginori spotkał się z fuzją z innymi ceramicznymi manufakturami, w tym z Pozzi. Każdy z nich wyznaczył ważne kroki w historii firmy, przyczyniając się do rozwoju włoskiej technologii w projektowaniu i produkcji unikalnych porcelanowych produktów sanitarnych.
Istnieje wiele nazwisk ważnych projektantów, którzy przez lata współpracowali z firmą: Giò Ponti, Guido Andlovitz, Studio Nizzoli, Le Corbusier, Giovanni Gariboldi, Antonia Campi, Gae Aulenti, Paolo Tilche, Matteo Thun i Antonio Citterio. W 1993 roku Pozzi-Ginori wchodzi do Sanitec i kontynuuje swoją wielką tradycję z niezmiennymi stałymi zdolnościami innowacyjnymi.
Od 2015 roku Pozzi-Ginori należy do grupy Gebereit , jednej z wiodących europejskich firm w dziedzinie produktów sanitarnych działających globalnie. Działa jako zintegrowana grupa z silną lokalną obecnością w wielu krajach europejskich, zapewniając wyjątkową wartość dodaną, jeśli chodzi o technologię i produkty sanitarne oraz ceramikę łazienkową.
Wybór produktu Pozzi-Ginori dla mebli łazienkowych oznacza zapewnienie jakości, funkcjonalności i wzornictwa.
Pozzi-Ginori: la storia della porcellana da bagno.
Scopri le proposte per il bagno: lavabi in ceramica, sanitari sospesi o a terra, mobili
sottolavabo, contenitori e specchi... tutto per fare del bagno un ambiente funzionale ed accogliente!

PERCHÈ COMPRARLO:
  • ottimo rapporto qualità/prezzo
  • funzionale
  • resistente nel tempo
  • design curato
  • materiali di prima qualità
  • spese di spedizione gratuite in tutta Italia

Ostatnio oglądane produkty

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -NIP IT 04187360401 - Prywatność i Pliki Cookie