Aby złożyć zamówienie telefonicznie należy zadzwonić pod numer +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00.
 
  • 0
  • 0

Promocja listopadowa/grudniowa 2018Uczestnictwo jest bardzo proste. Istnieją dwie kategorie zakupów, do osiągnięcia w jednym zamówieniu, które pozwolą Ci wygrać specjalny prezent, aby podzielić się z przyjaciółmi i rodziną podczas tych świąt.

Są podzielone w następujący sposób:

 1.  Przy zakupie co najmniej 3412 zł otrzymasz w prezencie 12 butelek włoskiego wina: 6 butelek Romagna Sangiovese DOC rosso (Castelvecchio); 2 butelki białego Chardonnay Trebbiano IGT(Camerlengo); 2 butelki białej Albana dolce DOCG; 2 butelki Pagadebit DOC (Ribano Bianco). Pyszny prezent, który pozwoli Ci rozkoszować się prawdziwym smakiem wybornych win Romagnii.

 2.  Przy zakupie co najmniej 8596 zł otrzymasz w prezencie 6 butelek Magnum o pojemności 1,5 l od Romagna Sangiovese DOC Superiore rosso (Principe di Ribano),
o następujących cechach:
- Winorośl: 85% Sangiovese, 10% Merlot i 5% Cabernet.
- Starzenie: 50% w stali i 50% w beczce, krótki okres w butelce.
- Charakterystyka organoleptyczna: intensywny rubinowy kolor. Nos stonowany na owocach, takich jak śliwka, lukrecja i ziołowe akcenty.
Podniebienie jest mniej oczywiste, najpierw odtwarzane na słodkich i miękkich tonach, a następnie stopniowo ujawnia owocową cechę. Dedykowany dla księcia Giovanni Colonna di Paliano, właściciela firmy. 

Prezent, który pozwoli Ci rozkoszować się smakiem krainy Romagna bezpośrednio w Twoim domu.

Nagroda zostanie wysłana bezpłatnie do Twojego domu.

Pozostajemy do Twojej dyspozycji:
pod adresem e-mail: info@viadurini.pl i pod numerem: +39 0541.623760 i na czacie w witrynie, aby uzyskać więcej informacji lub wyjaśnić wszelkie wątpliwości dotyczące naszej promocji.

Uwaga: W przypadku zwrotu zakupionego towaru lub prośby o zwrot pieniędzy za zamówione produkty na naszej stronie, nagroda nie zostanie wysłana.
Ponadto, jeśli nagroda jest już w twoim posiadaniu, ale zdecydujesz się zwrócić towar lub zażądać zwrotu pieniędzy, kwota odpowiadająca wartości prezentu zostanie zatrzymana.

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -NIP IT 04187360401 - Prywatność i pliki cookie