PROMOCJA LISTOPAD I GRUDZIEŃ 2018
Dostarczamy Włoski Design do ponad 100 krajów na całym świecie!
  • 0
  • 0

PROMOCJA PAŹDZIERNIKOWA 2018Uczestnictwo jest bardzo proste. Dostępne są 3 przedziały zakupów, które pozwolą Ci wygrać prezent design do Twojego domu. Wystarczy dokonać zakupu, które osiągną wartość jednego z następujących przedziałów w jednym zamówieniu. Wtedy automatycznie zobaczysz w koszyku nagrodę odpowiadającą za dokonaną wartość zamówienia.

Są podzielone w następujący sposób:

 1.   Przy zakupie co najmniej 3.397,00 zł otrzymasz w prezencie fantastyczną lampę stołową z podstawą i kloszem w akrylowym i chromowanym detalu, aby dać odrobinę światła do twojego domu. Będziesz miał możliwość wyboru koloru, który preferujesz pomiędzy: brązowoszary, różowy, błękitny, fioletowy, przezroczysty, pomarańczowy lub czerwony. Wystarczy wskazać kolor wybrany w uwagach do zamówienia.


 2.  Przy zakupie co najmniej 8.557,00 zł otrzymasz w prezencie wspaniały na rower, wybór między modelem męskim w kolorze czarny połysk lub damskim w kolorze biały połysk. Z jego lekka stalowa rama i 6 prędkościami zdobędą Ciebie i całąTwoją rodzinę. Napisz swój wybór w uwagach do zamówienia.


 3.  Przy zakupie co najmniej 15.007,00 zł otrzymasz w prezencie fantastyczny rower Manhattan Gran Torino w wersji męskiej lub damskiej z aluminiową ramą, w kolorze kości słoniowej.

Nagroda zostanie wysłana bezpłatnie do Twojego domu.

Pozostajemy do Twojej dyspozycji:
pod adresem e-mail: info@viadurini.pl
pod numerem: +39 0541.623760 i na czacie w witrynie, aby uzyskać więcej informacji lub wyjaśnić wszelkie wątpliwości dotyczące naszej promocji.

Uwaga: W przypadku zwrotu zakupionego towaru lub prośby o zwrot pieniędzy za zamówione produkty na naszej stronie, nagroda nie zostanie wysłana.
Ponadto, jeśli nagroda jest już w twoim posiadaniu, ale zdecydujesz się zwrócić towar lub zażądać zwrotu pieniędzy, kwota odpowiadająca wartości prezentu zostanie zatrzymana.
 

Newsletter

Newsletter
(Link )
© Viadurini -NIP IT 04187360401 - Prywatność i pliki cookie