Dostarczamy Włoski Design do ponad 100 krajów na całym świecie.
 
  • 0
  • 0

Promocja Styczniowa 2019Uczestnictwo jest bardzo proste. Istnieją dwie kategorie zakupów, do osiągnięcia w jednym zamówieniu, które pozwolą Ci wygrać specjalny prezent do waszego domu.

Prezent zostanie wysłany bezpłatnie do waszego domu.

Są podzielone w następujący sposób:

 1.   Przy zakupie co najmniej 3412 zł otrzymasz w prezencie fantastyczny miedziany ekspres do kawy Made in Italy z filtrem aluminiowym na 6 filiżanek, który nadaje kawie bardziej intensywny smak. Stworzony przez ekspertów, którzy zachowują tradycję "dobrej kawy", każdy ekspres do kawy jest unikalnym produktem, który pozwoli Ci delektować się prawdziwą kawą neapolitańską.
(Wewnątrz paczki znajdziesz ulotkę ilustrującą sposób użycia).

 2.   Przy zakupie co najmniej 8596 zł otrzymasz w prezencie wspaniałą zimową podwójną kołdrę CALEFFI o wymiarach 260x265cm, idealna do użytku w zimnę. Dzięki hypoalergicznemu wypełnieniu z włókna poliestrowego o gramaturze 300 g / m² zapewni Ci odpowiednie ciepło w chłodne zimowe wieczory. Kołdra wykonana jest z najlepszej tkaniny z mikrowłókien, bardzo miękkiej i odpornej na pranie. Użyte barwniki są ekologiczne, certyfikowane i wolne od substancji szkodliwych dla waszego zdrowia i waszych dzieci. Ten prezent pozwoli ci spędzić mroźne zimowe noce w ciepłym uścisku.

Prezent zostanie wysłany bezpłatnie do waszego domu osobnym kurierem.

Pozostajemy do Twojej dyspozycji:
pod adresem e-mail: info@viadurini.pl
pod numerem: +39 0541.623760
i na czacie w witrynie, aby uzyskać więcej informacji lub wyjaśnić wszelkie wątpliwości dotyczące naszej promocji.

Uwaga:  Jeśli nagroda została już wysłana, ale zdecydujesz się zwrócić towar lub zażądać zwrotu pieniędzy, kwota wartości odpowiadająca za prezent zostanie zatrzymana.

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -NIP IT 04187360401 - Prywatność i pliki cookie