Aby złożyć zamówienie telefonicznie należy zadzwonić pod numer +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00 - Usługa dostawy na podłogę i montaż dostępna na terenie całej Polski
 
  • 0
  • 0

Ręcznie robiona umywalka z ręcznie robionego kamienia andezytowego, Pola

Kod: POLA
zł 2.583,31
z VAT
- +
Materiał
andezyt
Rozmiar
60 x 40 x 14 cm
Dostawa
7 dni roboczych
Waga
50 kg
Viadurini Collezione Bagno
Umywalka nablatowa design w andezyzie Pola, unikatowa

Kolor:
andezyt

Ponieważ są to unikatowe elementy, każdy element różni się od pozostałych kolorami i kształtami.
Z tego powodu przedstawione zdjęcie należy traktować jako orientacyjne. Przy zamawianiu możliwe jest zażądanie dokładnego zdjęcia przedmiotu przed jego wysłaniem.
Produkty tej linii wykonane są w całości z kamienia naturalnego, takiego jak marmur, onyks, kamienie wulkaniczne, kamień rzeczny.
Ręcznie.

Aby z czasem zapewnić integralność i trwałość produktu, konieczne jest okresowe nakładanie środka impregnującego (dostarczanego wraz z wyrobem) na wnętrze i na krawędzie zlewu. Pierwsze zastosowanie należy wykonać po przyjęciu zlewu, przed użyciem i powtórzeniu zabiegu raz na pół miesiąca.
Dostarczony pakiet zawiera 200 ml produktu i wystarcza na około rok.

UŻYTKOWANIE I KONSERWACJA: Do czyszczenia tych umywalek konieczne jest stosowanie specjalnych detergentów do kamienia naturalnego i marmuru, które nie zawierają substancji ściernych. Produkt należy nakładać miękką i delikatną gąbką, która nie rysuje i nie niszczy powierzchni.

Ostatnio oglądane produkty

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -NIP IT 04187360401 - Prywatność i Pliki Cookie