Aby złożyć zamówienie telefonicznie należy zadzwonić pod numer +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00 - Usługa dostawy na podłogę i montaż dostępna na terenie całej Polski
 
  • 0
  • 0

ROSENTHAL INTERIEUR fotele, pufy, stoły designerskie wykonane we Włoszech - Viad

Firma Rosenthal została założona w 1879 roku i urodziła się na stanowisku produkcji ceramiki. Wielka osobowość i ważne aspiracje założyciela Philipa Rosenthala, który uwielbiał mówić: "Ci, którzy wierzą, że coś jest czymś, przestali być czymś", prowadzą firmę do ekspansji na różnych rynkach świata i do różnicowania swoich produkcji. Linia, którą oferujemy na naszej stronie internetowej Rosenthal Interieur to kolekcja zrodzona w 2015 roku, mająca na celu stać się protagonistą na rynku luksusowych mebli dzięki nowatorskiemu projektowi w doskonałej harmonii z jakością rzemieślniczą.

Oferowane produkty są w całości wykonane ręcznie przy użyciu najwyższej jakości materiałów. Pozwala to klientowi dostosować meble, tworząc akcesoria meblowe, które wyrażają osobowość kupujących. Sztandarowym produktem tej kolekcji jest zdecydowanie fotel Nephele włoskich projektantów Mangiarotti i Pampo, reedycja klasyka, która została wprowadzona na rynek w limitowanej edycji w 1978 roku, można ją znaleźć w skórze lub tkaninie pokrywającej według własnych upodobań. Nie można również pominąć krzeseł z tapicerowanym siedziskiem Fin, które doskonale harmonizują z łagodnym drewnianym stołem. Zrób swój dom klejnotem, wybierając jakość rzemieślniczą tych luksusowych mebli!

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -NIP IT 04187360401 - Prywatność i Pliki Cookie