Aby złożyć zamówienie telefonicznie należy zadzwonić pod numer +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00.
 
  • 0
  • 0

Pufy i podnóżki, wygodne i funkcjonalne, ale zawsze w dobrym stylu

Wśród mebli, które najbardziej zadziwiają gościa w domu, wyróżniają się wśród wszystkich puf, projektując obiekty o różnych rozmiarach i kształtach, które nadają salonowi lub sypialni odrobinę oryginalności.
Na rynku istnieje wiele rodzajów: pufa na pojemniki, worek fasoli, pufa na łóżko lub podnóżek prosty. To, co odróżnia je od innych akcesoriów, takich jak sofy czy fotele, to kolory i kształt. Zawsze bardzo jasne kolory lub klasyczne lub nowoczesne wzory, wiedzą, jak odnowić otoczenie w jednej chwili nadając mu styl i oryginalność.

Skórzany puf, podnóżek, worek do sypialni lub salonu Jeśli chodzi o kształty, można znaleźć podnóżek osmański z klasycznymi liniami lub najbardziej popularną torebką z fasoli, która w niecałym czasie stanie się wygodnym i przyjemnym fotelem. Piękno tych dopełnień wyposażenia polega właśnie na możliwości wypełnienia pustej przestrzeni w salonie lub sypialni, dając nową przestrzeń bez jakiejkolwiek interwencji strukturalnej.

Kącik salonu nieco "wyłączony", obszar pokoju, który ma być umeblowany jako prywatna przestrzeń intymna, gdzie można usiąść i posłuchać muzyki lub poczytać dobrą książkę. W takich okolicznościach puf staje się komfortowym i funkcjonalnym obiektem, który pomaga zrelaksować się w czasie wolnym lub ma dodatkowe miejsce dla naszych gości. Podwójna funkcjonalność w unikalnym i ciekawym obiekcie projektowym. W naszym sklepie internetowym Viadurini.it oferujemy Ci szeroki wybór pomysłów na udekorowanie Twoich przestrzeni.
Jak zwykle wybieramy tylko najlepsze pod względem jakości i ceny, oferując oryginalne i niepowtarzalne produkty. Jesteśmy do twoich usług, aby doradzić Ci najbardziej odpowiednie dla Ciebie przedmioty: czy szukasz pufu, który wyremontuje pokój lub sprawi, że będzie on jeszcze przyjemniejszy w obliczu zimy? Czy chcesz, aby obiekt projektowy wypełniał pustą przestrzeń i nie wiesz, jak zharmonizować ją z resztą mebli? Jeśli szukasz odpowiedzi na te pytania, jesteś we właściwym miejscu. Odkryj nasze pufy i wiele niedozwolonych ofert online

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -NIP IT 04187360401 - Prywatność i pliki cookie