Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Kredensy nowoczesne, ozdobić swój dom designerskimi meblami

Szafki o nowoczesnym designie z antycznego i szlachetnego drewna; w metalu i szkle dla stylu vintage i klasycznego salonu.

Elementem mebla, którego nie zabraknie w pomieszczeniach mieszkalnych, jest praktyczność i funkcjonalność. Kredensy nowoczesne o zmiennej długości z szufladami i przegródkami do przechowywania wszystkich akcesoriów.

Wśród różnych propozycji, które znajdziesz w dedykowanym dziale, wspominamy kredens „Paris”, idealny dla tych, którzy lubią podróżować, realizowany jest w corten metal i lite drewno jodły. Naprzeciwko znajdują się słynne reprodukcje stolicy Paryża, które przyczynią się do stylu kredensu i nadadzą Twojemu stylowi charakteru.
Dla tych, którzy preferują klasyczny dotyk, drewno jest idealnym materiałem, ale nie jakimkolwiek drewnem do kredensu „Carlotta” wybraliśmy drewno Mango, które nadaje prostocie i charakter otaczającemu środowisku. Aby nadać drewnu nowoczesny charakter, jest tu kredens „Perry” ze szklanymi nogami, który jest eleganckim meblem i jednocześnie nadaje lekkości.

Szukaj wśród wielu propozycji wybranych dla Ciebie w sekcji poświęconej nowoczesnemu kredensowi, znajdziesz produkty dla wszystkich gustów, od klasycznego do nowoczesnego, ale także oryginalność marki Boffi, która tworzy wyjątkowe i specjalne meble poprzez dekonstrukcję klasycznego kredensu i gry z kolorami.