Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Sofa 2 osobowa z 2 siedziskami elektrycznymi Lilia, made in Italy

Kod: LILIA-EL2
zł 10.074,32
z VAT

madein_italy

Usługi związane z produktem

Zobacz wszystkie opcje:

- +
Rozmiar
dł. 164 x szer. 101 x wys. 96 cm
Dostawa
15/20 dni roboczych
Stile Relax
2-osobowa zmotoryzowana sofa, 2 elektryczne fotele Lilia, wyprodukowane we Włoszech
Lilia to nowoczesna, uniwersalna sofa, wyposażona w wysokie i wygodne oparcie oraz 2 elektryczne siedzenia. Dostosowuje się z elegancją do najróżniejszych rozwiązań wyposażenia dzięki różnym rodzajom okładzin, z którymi może być realizowany.
Sofa Lilia dostępna jest również w wersji relaksacyjnej z 1 elektrycznym siedzeniem (kod LILIA-EL1 ).

CECHY:
- Struktura:
drewno pokryte warstwą poliuretanu i mechaniki metalowej.
- Wyściółka: Ekologiczna pianka poliuretanowa w różnych gęstościach pokrytych warstwą dakronu.
- Pokrycie: tkanina ekologiczna i odporna na plamy.
- Nogi: efekt drewna PCV.

DOSTĘPNE POKRYCIA:
Sofa Lilia jest dostępna w różnych rodzajach tapicerki, podzielona na różne kategorie w zależności od ceny:
1) Kategoria A :
- tkanina odporna na plamy Savoy ; Savoy to tkanina o nowoczesnym wyglądzie, przyjemna w dotyku i bardzo odporna na ścieranie. Główną cechą tej tkaniny jest całkowita nieprzepuszczalność dla wody: w rzeczywistości gatantito jest "wodoodporne". 89% poliester, 8% poliamid, 2% bawełna, 1% wiskoza.
- tkanina przeciw plamom Ritz ;    Ritz to przyjemna tkanina w dotyku, wybrana jako pokrycie dla tych siedzeń dzięki charakterystycznej odporności na zużycie. Jest to tkanina przeciw plamom składająca się z 86% poliestru, 14% poliamidu. Waga / grubość 490 gr / mtl.
2) Kategoria B :
- Faux Leather America ;   Ameryka to ekologiczna skóra wykonana w 100% z PU. Ma masę 460 gr / mtl i jest dostępny w szerokiej gamie kolorów. Miękkość i elastyczność to cechy, które odróżniają to okrycie i czynią go idealnym dla najbardziej wyrafinowanych i wyszukanych modeli foteli wypoczynkowych.
- Luxor eco - skóra ; Luxor to ekologiczna skóra wykonana w 100% z PU. Miękka w dotyku, ma masę 460 gr / m2 i jest oferowana w szerokiej gamie kolorów. Niepewność i elastyczność to cechy, które odróżniają ten rodzaj powłoki i czynią ją odpowiednią dla konkretnych i skomplikowanych modeli.

JAK WYBRAĆ POKRYWĘ : wybierz z odpowiedniego rozwijanego menu kategorię, do której należy wybrane pokrycie. Następnie wyświetl wykres kolorów dla swojego wyboru i zaznacz w odpowiednim polu, obok zdjęcia produktu, kod żądanego koloru.

WŁOSKI PRODUCENT
Ten artykuł jest wykonany przez włoską firmą specjalizującą się w produkcji krzeseł, foteli masujących i alzapersona, relaksujące sofy i zmotoryzowanego sofa, mające na celu zapewnienie psycho-fizyczne dobre samopoczucie i jakość z doskonałą mieszanką c technologii ompetenze, kunsztu i znaczeniu dla projektu i nowoczesne formy. Wybierając produkt tej firmy, masz gwarancję nie tylko zakupu w 100% włoskiego i gwarantowanego produktu , ale także technicznego i funkcjonalnego systemu, który integruje się i rozszerza dzięki szeregowi rozwiązań mechanicznych, opcjonalnych akcesoriów, szerokiej gamie modeli i wymiary z szeroką gamą tkanin i powłok. W rzeczywistości możliwe są różne modyfikacje, aby uzyskać prawdziwe, wykonane na zamówienie fotele zaprojektowane i wyprodukowane z uwzględnieniem wszystkich potrzeb i wymagań.
jakość
Eksperci techniczni, którzy nieustannie aktualizują i wprowadzają innowacje, a także wykwalifikowani rzemieślnicy , doświadczeni koneserzy materiałów i technik obróbki, zapewniają, że produkty są wykonane z najwyższą starannością i są zaawansowane technologicznie.
przetwarzanie
Personel wyspecjalizowany w sektorze mebli tapicerowanych, zdolny do projektowania i montażu krzeseł i techników, którzy mają określone umiejętności w projektowaniu wyrafinowanych mechanizmów, które umożliwiają produkcję foteli relaksacyjnych, foteli do masażu i foteli. Długie doświadczenie i dbałość o nowoczesny design gwarantują wyjątkowość i wszechstronność siedzeń, które czynią z nich elementy wyposażenia umożliwiające integrację w różnych warunkach domowych.
technologia
Opracowane mechanizmy oferują wiele funkcji i możliwość umieszczenia w określonych miejscach siedzących oraz umożliwiają montaż relaksujących foteli / sof, foteli do masażu i foteli podnoszonych, które mają opcje odpowiednie do potrzeb każdego klienta.
Mechanizmy do jednego lub dwóch silników, ruch podnóżka i tylnych przemian autonomiczny lub niezależne, funkcję lift, alzapersona urządzenie, które pozwala w łatwy sposób zakładać pozycji pionowej, vibromassage o przyjemnym rozproszonym efektu na plecach, siedziska i podnóżka, automatyczny lub zmotoryzowany ruch, są są to możliwości i opracowane kombinacje: harmonijny zestaw rozwiązań, które zaspokoją każdą potrzebę.

Ostatnio oglądane produkty