Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Dwumiejscowa sofa zewnętrzna z aluminium i tkaniny - Cottage Luxury by Talenti

Kod: COTTAGEDIV2
zł 26.839,15
z VAT

madein_italy

- +
Rozmiar
Dł. 210 x szer. 100 x wys. 73 cm wys. Siedziska 20 cm
Projektant
Ramón Esteve
Dostawa
15 dni roboczych
materiał siedziska
tkanina
Materiał struktury
aluminium
Talenti

Dwumiejscowa sofa o nowoczesnym designie z białego lub grafitowego aluminium i tkaniny, Cottage Luxury by Talenti.

Dwumiejscowa sofa ogrodowa Cottage Luxury ma konstrukcję wykonaną z lakierowanego proszkowo aluminium i wyjmowane poduszki z tkaniny , z suchą pianką.
Oparcie wspierają syntetyczne elastyczne pasy dopasowane do koloru syntetycznej liny pokrywającej podłokietniki.
Lina syntetyczna to materiał składający się z podwójnego oplotu zbudowanego z rdzenia poliestrowego i wielowłókienkowej osłony propylenowej. Włókno zewnętrzne, z którego się składa, jest wodoodporne i odporne na promienie UV.
Dostępne w trzech różnych kolorach:
  • biała konstrukcja aluminiowa, podłokietniki i oparcie z syntetycznej liny i jasnoszare paski, siedzisko z jasnoszarej tkaniny (tkanina 100% pp);
  • grafitowa konstrukcja aluminiowa, podłokietniki i oparcie z syntetycznej liny i ciemnoszare paski, siedzisko z ciemnoszarej tkaniny (tkanina 100% pp);
  • grafitowa konstrukcja aluminiowa, podłokietniki i oparcie z syntetycznej liny i ciemnoszare paski, siedzisko z czarno-białej tkaniny (100% pp tkanina).
Kolekcja Cottage Luxury ma rustykalny charakter w nowoczesnym i innowacyjnym tonie.
Łączy jakość wielu materiałów. Konstrukcja wykonana jest z aluminium, siedzisko wykonane jest z szybkoschnącej pianki i pokryte jest tkaniną odporną na warunki atmosferyczne.
Szczególność tego produktu doceniono zwłaszcza w oparciu o oparcia i podłokietniki modułów. Wykonany z syntetycznego elastycznego paska do pierwszej i syntetycznej liny żeglarskiej do drugiej.

Jesteśmy oficjalnymi dealerami Talenti, dlatego możemy dostarczyć Ci każdy artykuł tej marki. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji.
Uwaga : poduszki dekoracyjne nie są wliczone w cenę; także w celu dodatkowej ochrony zalecamy stosowanie specjalnych pokrowców w sezonie zimowym, wieczorem lub w przypadku częstych opadów.
Skontaktuj się z nami za pomocą odpowiedniego formularza „ Prośba o informacje ”.

Ostatnio oglądane produkty