Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Stojący kominek na bioetanol z palnikiem Charles40 3L

Kod: CHARLES40-SHOWROOM
zł 7.025,00 zł 9.913,89 -29%
z VAT
- +
Rozmiar
Szerokość 57 cm x wys. 42 cm x głębokość 35 cm x waga 20 kg
Dostawa
10/15 dni roboczych
Viadurini Fire Design
Stojący kominek na bioetanol z palnikiem Charles40 3L
Charles40 to fantastyczny biokominek podłogowy o wyjątkowym i eleganckim wyglądzie, nadający się do ponownego odkrycia znaczenia ognia domowego.
Charakterystycznym elementem estetycznym i funkcjonalnym tego obiektu jest jego fantastyczny kształt z prostymi, stylizowanymi i wyrafinowanymi liniami.
Charles40 jest w rzeczywistości minimalną grą woluminów. Nadaje się, dzięki swoim właściwościom estetycznej lekkości i ważnych wymiarów, do wyposażenia środka pokoju bez monopolizacji jego wyglądu.
Jest to przezroczysta przestrzeń szkła, która zawiera płomień w kontinuum wewnętrznym i zewnętrznym. Ołtarz, w którym piękno ognia cieszy się całkowitym bezpieczeństwem.
Składa się z pomalowanej grafitowej konstrukcji stalowej i jest wyposażona w ekran przeciwpożarowy ze ściętym szkłem hartowanym, który otacza cały obwód, nadając mu kwadratowy prostokątny kształt.
Charles40 to biokominek o przeważnie dekoracyjnej funkcji ręcznej : szklany futerał wykonany z elementów ciętych pod kątem 45 ° w narożnikach - płyta kompensacyjna do montażu podtynkowego palnika - podstawa spawana, gratowana i ręcznie malowana.
W komplecie z ręcznym palnikiem liniowym Jess 40 w wykończeniu ze stali nierdzewnej satynowej trwającym 6 - 8 godzin i maksymalnej pojemności 3 L.
Wyrafinowany, elegancki, rzeźbiarski biokominek Charles40 ma idealny kształt, aby zaszczepić relaksujące i przyjemne ciepło w pomieszczeniach, w których jest umieszczony.
Główna osobliwość tego kominka polega na tym, że nie wytwarza dymów i oparów , a nie potrzebuje komina . Ekologiczny kominek, który nie wymaga konserwacji , ponieważ jest zasilany bioetanolem, odnawialnym źródłem energii.
Charles40 to wyjątkowy produkt tego rodzaju, w którym łączy się koncepcja piękna, ciepła i designu.
Poczuj odrobinę ciepła i stylu w swoim domu!

cechy:
- Malowana konstrukcja stalowa
- Wypalana szyba ogniowa ze szkła hartowanego
- Ręczny palnik liniowy Jess 30. Czas trwania 6 - 8 godzin.
- Ekologiczne paliwo bioetanolowe
- Wykończenie stali malowanej grafitem
- Bez komina
- Brak oparów i zapachów
- Bez konserwacji

Funkcje palnika Jess 40:
- Ręczny palnik liniowy
- Struktura z satynowej stali nierdzewnej
- Czas trwania 6 - 8 godzin.
- Moc cieplna 3,0 kW
- Paliwo bioetanolowe
- Maksymalne obciążenie 3,0 l
- Zużycie 0,48 l / h.
- Satynowe wykończenie ze stali nierdzewnej

Ostatnio oglądane produkty