Aby złożyć zamówienie telefonicznie należy zadzwonić pod numer +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00.
 
  • 0
  • 0

Stół rozkładany do 240 cm design model Adelfo

Kod: ADELFO240
Chcesz otrzymać ofertę?

madein_italy

Viadurini Collezione Living
Wysuwany stół do 240 cm w fornirowanym drewnie i stali Adelfo
Stół do jadalni z nogami w satynowym wykończeniu ze stali nierdzewnej i rozsuwaną okleiną z nieregularnym brzegiem dębu o grubości 50 mm. Dwa przedłużenia 40 cm na zewnątrz.
Adelfo jest dostępny w standardowych wykończeniach nóg w: białej lakierowanej stali, naturalnym, grafitowym, czarnym i sznurowym; lub w lakierze kończy pluricolor nieba, pluricolor ziemi i złota. Najwyższe wykończenia dostępne są w: dębach wiązanych lub dębowych. Wybierz rodzaj wykończenia z menu rozwijanego.

Producent Craftsman:
Artykuł powstał z inicjatywy firmy, która od lat działa w dziedzinie mebli współczesnych , tworząc nowoczesne krzesła i stoły jadalne ze stałymi i rozkładanymi wzorami . Powstałe produkty charakteryzują się niezwykłą umiejętnością rzemieślniczą w obróbce drewna i tkanin . Firma narodziła się pod koniec lat pięćdziesiątych w wymiarze rzemieślniczym; drewniane krzesła są początkową produkcją, później rozszerzone na stoły.
Nowe technologie prowadzą do przezwyciężenia tradycji poświęconej niezastąpionemu, klasycznemu, aby dostać się do produktu projektowego, który chce iść na spotkanie z nowym stylem życia i zachowaniem.
Kolekcja jest szeroka i różnorodna, spotyka się z kulturą, badaniami i planowaniem. Od metody pracy ukierunkowanej na wysoki standard jakości , oparty na wykorzystaniu wysokiej jakości materiałów, rodzi się produkt zdolny do zaspokojenia coraz bardziej wymagającego rynku pod względem wzornictwa i estetyki .

Ostatnio oglądane produkty

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -NIP IT 04187360401 - Prywatność i pliki cookie