Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Freski i reprodukcje znanych dzieł sztuki od Bottega Tifernate

Viadurini podpisał umowę na wyłączność z Bottega Artigiana Tifernate, firma malarz z Umbrii, która pracuje techniką piktograficzną dla najważejszych na świecie muzeów, wraz Muzea Watykańskie. Technika Pictografia, dla której Tifernate Bottega otrzymała patent w 2000 roku, składa się on na oryginalnym procesie technicznym w połączeniu z wykonaną pracą w wsposób metody starożytnej, która definiuje się go jako ‘’najlepszy sposób, aby utworzyć obraz przy użyciu technik kolorów i oryginalną metodę”. Rezultat jest identyczny!
Zatem jeśli zawsze chciałeś ukraść  Nenufary Lilie Wodne od Monet, Wiosna od Botticelli lub Pocałunek od Klimt, aby wzbogacić ściany waszego domu, lub innych przestrzeni, teraz jest to możliwe!
Artyści wykonują, także obrazy, freski i płyty w dowolnym rozmiarze. 

Freski są przygotowane z wapnia i piasku. W całym cyklu przetwarzania nie wytwarza się odpadów lub resztek dla środowiska i dla osób. Retusz odbywa się ręcznie na każdym kawałku i całej pracy używając farb tempera lub akwareli, w celu nadania głębi i połysku typowego oryginalnego obrazu. Grubość prac wykonywana jest ręcznie z gorącego gipsu i kleju naturalnego.