PRODUKTY ZE ZNIŻKAMI DO 50%
Obsługa klienta +39 0541.623760
Koszyk
Strona główna > SZTUKA > Freski i obrazy na wymiar >

Freski i obrazy na wymiarVIADURINI DAJE W PREZENCIE


Ogranicz wyniki

Jednym z trendów które wyłania się w ostatnich latach we Włoszech jest ozdoba ścian głównych pomieszczeń w domu: sypialnie, salony, pokoje dziecięce lub kuchnie. Niezależnie od ozdoby ścian wewnętrzych w domu lub zewnętrzne w przypadku ganków na przykład - jest wiele rozwiązań: samoprzylepne dekoracje ścienne, trompe l'oeil, nalepki lub naklejki ścienne itp.

Viadurini - we współpracą z siecią wykwalifikowanych specjalistów - jest w stanie produkować realne i artystuczne freski, także wykonywane na wymiar wiernej reprodukcji dzieł znanych artystów lub obrazów wybranych przez klienta.

Technika używana przez artustów to PICTOGRAFIA, unikalna i opatentowana technologia, która pozwala na wierne wytworzenie. Kolory wykorzystywane są na bazie tlenków, więc bardzo odporne na czynniki środowiskowe, w celu zapewnienia długi okres wytrzymałości.

Klient może wybraćdo dekoracji domu reprodukcję fresk dzieł wielkich mistrzów renesansu - okres kiedy Włochy doświadczyły największy blask - takie jak Leonardo da Vinci, Michał Anioł, Botticelli, Perugino, Raffaello, Pinturicchio, Mantegna, Canaletto, Vanvitelli, Cimabue, Masaccio. Lub wielkic artystów nowoczesnych takich jak Van Gogh, Klimt, Vermeer, Monet, Degas, Hayez, itp.

Zapytaj o ofertę wysyłając na email: info@viadurini.pl