Aby złożyć zamówienie telefonicznie należy zadzwonić pod numer +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00 - Usługa dostawy na podłogę i montaż dostępna na terenie całej Polski
 
  • 0
  • 0

nowoczesne i stylizowane ograzy święte do sypialni

Na Viadurini znalazłeś święte obrazki, wzmacnia capiletto i nowoczesne, stylizowane i nowoczesne przedstawiający świętą rodzinę, szopka, macierzyństwo i Madonny z Dzieciątkiem Chrystusa.

Wszystkie nasze poduszki są projektowanie, stylizowane i Made in Italy, co czyni je idealnym rozwiązaniem w obiektach i mebli do sypialni w nowoczesnym / nowoczesnym stylu.

Sprzedaż capiletto online w Viadurini są rzeczywiście innowacyjne osiągnięcia w nowoczesnym stylu, zmiana tradycyjnego pojęcia o łóżku, zazwyczaj rozumiane w klasycznych kształtach i stylu, które mieszczą się słabo do sypialni domów i nowoczesnych apartamentów.

Nasze święte obrazy i poduszki są produkowane przy użyciu laserowego cięcia drewna lub MDF z wytłoczonym sylwetki. Capoletti są certyfikowane 100% Made in Italy przez jednostkę certyfikującą, która sprawdza, czy wszystkie czynności w łańcuchu dostaw są faktycznie wykonywane we Włoszech: każdy krok, od projektu do wykończenia, jest wykonywane przez wykwalifikowany personel i włoskim.

terminologiczna ciekawość
W języku włoskim często stosują różne warunki, aby wskazać te produkty: mówimy szeroko świętych obrazów czy rzeźb ściennych (jeśli tłoczone / 3D), które nie są określone miejsce w domu. Jeśli są obiekty przeznaczone do sypialni oni często wykorzystują warunki nocne i Capiletto.

Termin historycznie przyłóżkowy oznacza bufor, który został umieszczony pomiędzy materacem a prześcieradło, pod poduszki, aby utrzymać podniósł część wezgłowia łóżka.

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -NIP IT 04187360401 - Prywatność i Pliki Cookie