Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Unikalny Druk Rzemieślniczy na Płótnie - Stworzony przy Użyciu Marchi Mangle

Druk rzemieślniczy na płótnie z 1600 wyłącznie ręcznie: tradycja, historia, kunszt i wyjątkowość drukarni Marchi.

W tej sekcji z dumą oferujemy produkt, który najlepiej odzwierciedla wartości włoskiej tradycji i rzemiosła, ekskluzywne produkty, które możesz mieć tylko od Viadurini.
Viadurini we współpracy ze znaną firmą poligraficzną i warsztatem z rodziny Marchi wprowadza na rynek światowy produkt, który nie ma sobie równych: ręcznie drukowane odbitki rzemieślnicze wykonane przy użyciu magnesu .
Osobliwością tych produktów jest ich historia i tradycja : sklep Marchi działa od 1633 roku i z pokolenia na pokolenie kontynuuje tradycję, nie uciekając się do nowych narzędzi ani technik, ściśle ręcznie wykonanego druku Romagna.
Rodzina Marchi szczyci się unikalnym na świecie narzędziem: magiem . Ten instrument byłzaprojektowany przez słynnego Leonarda Da Vinci i nadaje płótnu niezrównaną, rozciągniętą i gładką powierzchnię , na której następnie ręcznie odciśnięty jest przez wielowiekowe formy, motywy i dekoracje w jasnych i tradycyjnych kolorach .
Inną osobliwością są kolory, wszystkie naturalne i opracowane z minerałów według starożytnej tajnej receptury ; kolory są zatem pod wrażeniem i po kilku fazach przetwarzania i utrwalania osiągają stan końcowy.
Każdy produkt jest więc określony jako niepowtarzalny i niepowtarzalny , godny symbol tradycji i pracy fizycznej, który nie ma sobie równych na świecie.

Przejrzyj nasz katalog i poznaj tę spektakularną markę. Zadzwoń do nasHelp Desk serwis, jeśli masz pytania lub informacje, aby zapytać o produktach lub zleceń, zawsze jesteśmy szczęśliwi i gotowi spełnić wszystkie Państwa życzenia.