PRODUKTY ZE ZNIŻKAMI DO 50%
Obsługa klienta +39 0541.623760
Koszyk


VIADURINI DAJE W PREZENCIE


FIAM ITALIA Veblén lustra ścienne design

Veblén, Luxury Edition firmy Fiam Italia, urodził się we Włoszech w bardzo odległym czasie, ale nie przybył tutaj. Jego kultura projektowania i elegancji szybko się rozwija i wpływa na meble na całym świecie.

Smak dla piękna i luksusowych mebli rozpoczyna się jej szkła i kryształu rodziny Livi, a następnie kontynuować do dnia dzisiejszego, dzięki czemu jest doskonałą kolekcję interpretować pragnienia tych, którzy zdecydowali się wzbogacić swoje domy z meblami cenne, które komunikują elegancję każdemu, kto zetknie się z tobą.
Główne cechy tej kolekcji to elegancja i bogactwo wpakował reprezentowany przez symbol towarzyszącej nazwę w Veblen: z gronostajem. Zwierzęcy symbol arystokracji, czystości i królewskości.

Będziesz odkryć te charakterystyczne elementy w tabelach z drewna i szkła nowoczesny design wędzonego Louis i Wenecja w serii barokowych luster różnych form Nowym baroku i wreszcie w konsoli jak Canova gdzie drwa skórzaną owinięty dołączyć harmonijnie szkło z brązu. Są to powody, dla których coraz więcej projektantów wybrały i nadal wybierać dzisiaj do pracy z Veblen pozostawiając swój podpis rzeźbione w szkle iw historii mebli. Kupując produkt Veblén, przywieziesz do domu swoją historię luksusu!

Ogranicz wyniki

Fiam Veblèn Bold sofa z drewna i skóry dł. 250 cm
Made in Italy
Fiam Italia Veblén

Fiam Veblèn Bold sofa z drewna i skóry dł. 250 cm

zł 63.902,86
Fiam Veblèn New Baroque lustro design made in Italy
Made in Italy
Fiam Italia Veblén

Fiam Veblèn New Baroque lustro design made in Italy

zł 14.573,66