Aby złożyć zamówienie telefonicznie należy zadzwonić pod numer +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00.
 
  • 0
  • 0

FIAM ITALIA Veblén lustra ścienne design

Veblén, Luxury Edition firmy Fiam Italia, urodził się we Włoszech w bardzo odległym czasie, ale nie przybył tutaj. Jego kultura projektowania i elegancji szybko się rozwija i wpływa na meble na całym świecie.

Smak dla piękna i luksusowych mebli rozpoczyna się jej szkła i kryształu rodziny Livi, a następnie kontynuować do dnia dzisiejszego, dzięki czemu jest doskonałą kolekcję interpretować pragnienia tych, którzy zdecydowali się wzbogacić swoje domy z meblami cenne, które komunikują elegancję każdemu, kto zetknie się z tobą.
Główne cechy tej kolekcji to elegancja i bogactwo wpakował reprezentowany przez symbol towarzyszącej nazwę w Veblen: z gronostajem. Zwierzęcy symbol arystokracji, czystości i królewskości.

Będziesz odkryć te charakterystyczne elementy w tabelach z drewna i szkła nowoczesny design wędzonego Louis i Wenecja w serii barokowych luster różnych form Nowym baroku i wreszcie w konsoli jak Canova gdzie drwa skórzaną owinięty dołączyć harmonijnie szkło z brązu. Są to powody, dla których coraz więcej projektantów wybrały i nadal wybierać dzisiaj do pracy z Veblen pozostawiając swój podpis rzeźbione w szkle iw historii mebli. Kupując produkt Veblén, przywieziesz do domu swoją historię luksusu!

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -NIP IT 04187360401 - Prywatność i Pliki Cookie