Viadurini Collection by BRICALE™ - Luksusowy Wystrój Wnętrz

Viadurini Collection by BRICALE™, prawdziwy luksus wyprodukowany we Włoszech do salonu. Stoliki i stoliki kawowe wykonane z drewna i szkła Venice Briccola. Luksusowy mebel o niepowtarzalnym wystroju.
Nie znaleziono żadnego produktu

Viadurini Collection by BRICALE ™ to nowa, w 100% made in Italy, marka luksusowego designu.

Elegancja, innowacyjność i trwałość łączą się z pięknem naturalnego materiału, unikalnego na świecie: drewna z weneckiego briccole, historycznych stosów, które zawsze charakteryzowały lagunę. Ku pięknu weneckiego drewna briccola, Kolekcja Viadurini by BRICALE™ łączy w sobie oryginalność wzornictwa oraz zamiłowanie do pracy i ręcznego wykańczania , sygnowane wysokiej jakości włoskimi meblami.

Kolekcja Viadurini by BRICALE™ reprezentuje autentyczny fragment jednego z najpiękniejszych miast świata, Wenecji. Daj się uwieść tym stolikom do jadalni wykonanym z nową elegancją, z drewnianych i szklanych stolików kawowych aby nadać oryginalnego charakteru Twojemu salonowi lub w świetle lampy stołowej, która dzięki obecności drewna briccola zamkniętego w szkle tworzy magiczne efekty świetlne.

W tej kolekcji możesz delektować się czystością szkła i emocją weneckiego drewna briccola w niezwykłej fuzji. Aby uzyskać więcej informacji, indywidualną wycenę lub dostosować jeden z tych wspaniałych produktów, nie wahaj się skontaktować z naszym personelem. Chętnie pomożemy Ci przez cały proces zakupu, aby Twoje zakupy online były szybkie i łatwe.
Email Newsletter
Newsletter