Aby złożyć zamówienie telefonicznie należy zadzwonić pod numer +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00 - Usługa dostawy na podłogę i montaż dostępna na terenie całej Polski
 
  • 0
  • 0

Zawieszenie z trzema metalowymi lampami Magnes - Toscot

Kod: MAGNETLAMP5
zł 2.686,54 zł 3.631,16 -26%
z VAT

madein_italy

- +
Materiał
magnesy i galwanizowany metal
Rozmiar
podstawa Ø260 x H.max.1500 x Ø tot. 400 mm
Dostawa
15 dni roboczych
Żarówka do zastosowania
3 x E27 maks. 42 W / 3 x GU10 maks. 48 W
IP
IP 20
material lampki
metal
Toscot
Designowa lampa wisząca z trzema żarówkami, magnes - Toscot
Seria Magnet pochodzi z charyzmatycznej postaci Magneto z serii filmów X-Men i podobnie jak postać ma tę samą moc, co metale, przesuwając je dowolnie. To rodzi się w ten sposób, że metalowy reflektor obracany ręcznie, który może być kierowany w wielu różnych pozycjach, aby zarządzać światłem w zależności od środowiska i potrzeb chwili.

Podwieszana lampa Magnet - Toscot ma nowoczesny i niepowtarzalny wygląd, a jednocześnie nadaje się do każdego rodzaju ustawienia.
Szczególną cechą tej serii jest magnes, który utrzymuje lampę przymocowaną do konstrukcji. Materiałem użytym do tego obiektu jest galwanizowany metal. Materiał ten został specjalnie wybrany, ponieważ galwanizacja, która jest powłoką cynkową, pozwala wybranemu metalowi nie rdzewieć i wytrzymywać z czasem.
Ten obiekt jest całkowicie ręcznie wykonany i wykonany we Włoszech.

Żarówki do użytku, nie dołączone :
- 3 x E27 maks. 42 W, IP20;
- 3 x GU10 maks. 48 W, IP20.

Kolor kabla: czarny

Lampa dostępna jest w następujących kolorach:
- miedziana lampa i czarna struktura;
- chromowana lampa i czarna struktura;
- mosiężna lampa i czarna struktura.

Toscot proponuje modele oświetlenia, które łączą toskańską tradycję ręcznie tłoczonych form i dekoracji, od klasycznej po współczesną.
Indywidualnie wykonane ręcznie wyroby z wysokiej jakości materiałów, zwracając szczególną uwagę na wszechstronność użycia i koordynacji. Dbałość o dekoracje i wykończenia nadaje produktom szczególną wartość, a kreatywne badania, które są podstawą ich realizacji, zamieniają przedmioty w rozwiązania projektowe zawsze aktualne.

Ostatnio oglądane produkty

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -NIP IT 04187360401 - Prywatność i Pliki Cookie