Aby złożyć zamówienie telefonicznie należy zadzwonić pod numer +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00 - Usługa dostawy na podłogę i montaż dostępna na terenie całej Polski
 
  • 0
  • 0

Zegar drewno na ścianę Acri, nownoczesny design, made in Italy

Kod: Acri
zł 1.484,13 zł 1.855,16 -20%
z VAT

madein_italy

- +
Dostawa
7 dni
Viadurini
Wykonany we Włoszech zegar ścienny wykonany z drewna Acri
Acri to zegar, w którym cała elegancja i urok świata zwierząt zostaje przywrócony dzięki opisanej wyżej fantazji żyrafy. Mebel, który nie tylko ma użyteczną funkcję wskazywania czasu, ale także dostarcza i dopasowuje się do oryginalności wnętrza.

Wykonane we Włoszech przez rzemieślników, którzy wybierają, kroją i montują ręcznie naturalne materiały, z których są wykonane. Składa się z konstrukcji z intarsjami z drewna. Konkretna technika nakładania wymaga cienkich arkuszy drewna, z których należy wybrać 6 dziesiątych mm na podstawie charakterystyki żyły i koloru najlepiej dopasowanego do konkretnego przetwarzanego produktu. Drewniane arkusze są cięte w taki sposób, aby uzyskać małe kawałki, które następnie są łączone ręcznie, jak puzzle, a ostatecznie panel jest perfekcyjnie wykonywany ręcznie.
Acri jest dostępny w dwóch rozmiarach i trzech różnych kolorach stosowanych w różnych rodzajach drewna:
Wymiary:
- L40 x P3 x H40 cm; średnica 40 cm.
- L50 x P3 x H40 cm; średnica 50 cm.
kolory:
- Zimno: esencja jasnoszarego i ciemnoszarego drewna jesionowego. Krawędź jest w czarnym popiele, a dłonie i cyfry są w czarnym, barwionym aluminium;
- Ciepłe: drewno dębowe i boki w kolorze wenge. Krawędź ma kolorowe strony, a ręce i cyfry są wykonane z naturalnego aluminium.
- Kolory: istota beżowego bolivara i niebieskiego popiołu. Krawędź to czarny popiół, a dłonie i liczby są wykonane z naturalnego aluminium.
Dąb wykonany jest z najlepszych dębowych lasów i od zawsze był szeroko stosowany; popiół jest zwarty, odporny i jednocześnie elastyczny. Jest szeroko stosowany w naturalnych, ale także barwionych, wzmacniając zarówno żyłę materiału i jasność koloru. Boki są twardą, zwartą i elastyczną esencją z tropikalnej Afryki Zachodniej, trudną do zastosowania ciemną plamą. Bolivar to drewno o trzeźwej, eleganckiej esencji, bez sęków i wyraźnych żył, o delikatnym i jedwabistym wyglądzie.

Daj wyjątkowy charakter swoim ścianom dzięki temu zegarkowi z nieodpartym designem Made in Italy. Aby uzyskać informacje, nie wahaj się z nami skontaktować.

Ostatnio oglądane produkty

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -NIP IT 04187360401 - Prywatność i Pliki Cookie