Made in Italy

12 jasnych ręcznie robionych żyrandoli ze szkła weneckiego, wyprodukowanych we Włoszech - Regina

  • Made in Italy
  • Kod: REGINA5
zł 31.039,75 zł 38.799,68 -20%
Materiał Szkło i metal
Dostawa 5/6 tygodni roboczych
Długość (cm) 116
Głębokość (cm) 116
Wzrost (cm) 150

Ręcznie robiony żyrandol ze szkła weneckiego z kryształowym wykończeniem, wyprodukowany we Włoszech.

Wyrafinowany żyrandol o klasycznym designie wykonany ręcznie we Włoszech, w Wenecji, z kryształowego szkła z detalami z polerowanego chromowanego metalu . Zaprojektowany i zaprojektowany, aby oświetlać duże przestrzenie, takie jak wejścia, salony lub jadalnie, ten wspaniały i elegancki mebel jest w stanie scharakteryzować każde otoczenie, niosąc ze sobą majestatyczny akcent przeszłości. Wyjątkową estetykę nadają stożkowate ramiona ozdobione całkowicie ręcznie ukształtowanymi wiszącymi dzwoneczkami, co zapewnia wysoką jakość i bezcenną wartość . Trzeźwe i eleganckie wykończenie pozwala żyrandolowi dopełnić każde otoczenie stylem i osobowością , od najbardziej klasycznych po najnowocześniejsze, opierając swoje meble na wspaniałej grze kontrastów, uzyskując niespotykany dotąd efekt .

Z użycia wysokiej jakości surowców pochodzących z terytorium Włoch oraz z umiejętnej obróbki szkła przez wykwalifikowanych rzemieślników z branży, którzy od dziesięcioleci przekazali starożytne tradycje , rodzi się wielkie arcydzieło sztuki szklarskiej, które charakteryzuje się wydajnością , funkcjonalnością i elegancką estetykę . Każda faza produkcji odbywa się w Wenecji , bijącym sercu tradycji szkła, zwracając szczególną uwagę na szczegóły i szanując starożytne techniki z pragnieniem nowoczesności, aby projektować się w przyszłość. W ten sposób wysoki kunszt łączy się z designem i tradycją, dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii . Rezultatem jest dzieło sztuki, które reinterpretuje klasyczny styl poprzez współczesny język, który poprzez światło ukazuje swoje wartości autentyczności i wydajności .

Żarówka (brak w zestawie) : 12 x MAX 42W E14

Uwaga : żyrandol jest dostępny w szerokiej gamie różnych kolorów, a przy wykonywaniu go ręcznie można go całkowicie dostosować, również pod względem kształtu i rozmiaru.
Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji lub wycenę, korzystając z formularza „ Poproś o informacje ”.
Produkty które mogą cię interesować
Email Newsletter
Newsletter