Aby złożyć zamówienie telefonicznie należy zadzwonić pod numer +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00.
 
  • 0
  • 0

Stoły ogrodowe aluminiowe, i metalowy stół ogrodowy

Co jest lepsze w piękny wiosenny lub letni dzień, aby zaprosić znajomych na aperitif w ogrodzie lub na tarasie? Na naszej stronie znajdziesz wszystkie idealne meble ogrodowe, aby stworzyć magiczny ogród.
Dla tych, którzy kochają uzupełnienie mebli funkcjonalnych i odpornych, mogą wybierać spośród wielu modeli stoły ogrodowe aluminiowe. To rozwiązanie jest idealne, jeśli potrzebujesz zajmować przestrzeń zewnętrzną w razie potrzeby. Ten stół jest lekki, składany i łatwy do przenoszenia. Podobnie jak składany stolik, możesz znaleźć model Queen od Talenti.
Materiał ten jest odporny na uderzenia i zadrapania, więc stół ogrodowy pozostanie przez wiele lat w optymalnych warunkach, zawsze gotowy do upiększenia domu na zewnątrz.

W tej kategorii można znaleźć wiele modeli stołów aluminiowych: stoliki kawowe okrągłe lub kwadratowe, takie jak modele Bistrò firmy Talenti lub Fast Tonik firmy Fast Outdoor, ideały małego kąta relaksu. Stoły do ​​powitania gościa na lunch lub kolację przy świecach. Pokażemy Ci: stół Rope firmy Talenti z blatem ze szkła hartowanego i modele Fast Outdoor Fast Fast Mediterraneo i Fast Radice Quadra. Jeśli chcesz eleganckiego dotyku, połącz aluminium na górze w szklanym kształcie okrągłym, takim jak model Circle firmy Talenti.

Wszystkie produkty, które posiadamy w naszym katalogu, są wykonane z materiałów wysokiej jakości i są wynikiem starannego doboru personelu. Pamiętaj, że jeśli masz jakieś wątpliwości lub chcesz uzyskać poradę, jesteśmy całkowicie dostępni. Z przyjemnością pomożemy Ci wybrać spośród modeli i kolorów aluminiowy stół ogrodowy idealny do odzwierciedlenia Twojej osobowości!

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -NIP IT 04187360401 - Prywatność i Pliki Cookie