Aby złożyć zamówienie telefonicznie należy zadzwonić pod numer +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00.
 
  • 0
  • 0

Biurka design

Nowoczesne biuro projektowe, które również jest dobrze oświetlone i zawiera wszystkie niezbędne meble, jest w stanie zrobić różnicę w porównaniu do wielu innych. Biorąc pod uwagę fakt, że w biurze spędzamy większość naszego życia, praca w komfortowym i stymulującym środowisku może mieć wpływ na produktywność.

Biurko to chyba najważniejszy element w biurze, ponieważ to ten mebel wyróżnia się w pomieszczeniu i używamy go bardzo często przez cały dzień.
W internetowym katalogu Viadurini znajdziesz wiele interesujących propozycji, aby wybrać dokładnie biurko! Celem jest oferowanie wysokiej jakości stołów biurowych wykonanych we Włoszech, które wytrzymają z upływem czasu i nigdy nie zostaną uszkodzone. Biorąc pod uwagę wagę tego typu wyposażenia, radzimy nie wybierać tanich i niskiej jakości produktów, trafia do kieszeni i zdrowia.

Biurko musi umożliwiać utrzymanie pozycji stojącej (zależy to w dużym stopniu od ergonomicznego fotela), ramiona muszą naturalnie opierać się o powierzchnię roboczą bez zbytniego wysiłku, a ekran komputera musi znajdować się na wysokości oczu. Pozycja tego rodzaju zapewnia nie tylko koniec dnia zrelaksowanego i prawie gotowego na inne godziny pracy, ale zapewnia także optymalne zdrowie fizyczne w miarę upływu czasu. Niskie, niewygodne, niepraktyczne biurko, bez miejsca na szuflady lub małe regały na książki, w których można umieścić dokumenty, z pewnością nie ułatwi utrzymania prawidłowej pozycji. Dla każdego biura jest określony rodzaj biurka: od najbardziej klasycznego do najnowocześniejszego, od dużych stołów konferencyjnych po małe recepcje.

Każde biurko ma swoją funkcję i swój cel, bądź ostrożny w wyborze optymalnego dla siebie przed zakupem. I do wszystkiego skontaktuj się z nami, z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -NIP IT 04187360401 - Prywatność i pliki cookie