Aby złożyć zamówienie telefonicznie należy zadzwonić pod numer +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00.
 
  • 0
  • 0

Biurka biurowe, wysoka jakość made in Italy

Biurko jest chyba najważniejszym elementem w biurze, ponieważ jest to ten mebel, który wyróżnia się w pokoju i którego używamy bardzo często przez cały dzień.
Ta część naszej strony poświęcona jest biurka biurowe.

W internetowym katalogu Viadurini znajdziesz wiele ciekawych propozycji, aby wybrać starannie biurko, które jest właśnie dla Ciebie.
Celem jest oferowanie wysokiej jakości produktów wyprodukowanych we Włoszech, które są w stanie wytrzymać z upływem czasu, nie ulegając uszkodzeniu. Ważne jest również, aby wybrać biurko, które pozwala utrzymać pozycję stojącą (zależy to również w dużej mierze od łączonego fotela biurowego). Ramiona muszą naturalnie opierać się na powierzchni roboczej bez nadmiernego wysiłku, a ekran komputera musi na wysokości twoich oczu.
Nasze propozycje dotyczą designerskich biurek o nowoczesnym stylu, aby nadać Twojemu biuru odrobinę oryginalności i koloru.

Niektóre z naszych biurek są również konfigurowalne pod względem rozmiaru i możliwego logo umieszczanego na powierzchni.
Nie wahaj się z nami skontaktować pisząc na nasz adres e-mail lub na odpowiedni czat, nasz personel chętnie pomoże Ci w trakcie procesu zakupu.

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -NIP IT 04187360401 - Prywatność i Pliki Cookie