Noże Profesjonalne i Rzemieślnicze do Kuchni i Kolekcji

136 Produkty
Viadurini Decor
zł 1.190,36 zł 1.400,42  - 15%
Strona 1 z 6

Zestaw profesjonalnych noży i ręcznie robionych noży kuchennych sygnowanych nazwiskiem słynnej włoskiej marki „Coltellerie Berti”.

W tej sekcji naszej witryny oferujemy profesjonalne zestawy noży i noży kuchennych słynnej włoskiej marki „Coltellerie Berti”.
W naszym katalogu internetowym oferujemy różne modele noży różniące się funkcjonalnością, materiałem ostrza i rękojeścią.

Materiały ostrza noża:
Stal węglowa : bardzo stara aleja ze stali i węgla. Otrzymany produkt ma zazwyczaj wysoką wytrzymałość i niską cenę. Jednak może dość łatwo zardzewieć i dlatego wymaga ostrożnej pielęgnacji.
Stal inox : charakteryzuje się również odpornością na kwasy i wilgoć, dzięki czemu nigdy się nie zardzewieje.

Materiały rękojeści noża:

Drewno : drewniana rękojeść noża jest bardzo praktyczna, ale ze względu na porowatość samego materiału może wchłaniać mikroorganizmy. Dlatego należy unikać zmywarki do naczyń na rzecz mycia ręcznego.
Stal inox : jest to preferowany materiał przez Szefów Kuchni ze względu na swoją wytrzymałość i właściwości sanitarne. Są dość ciężkie, więc lepiej je przetestować, aby sprawdzić, czy odpowiadają osobistym oczekiwaniom i umiejętnościom.  

Istnieje wiele modeli noży na naszej stronie znajdziesz je podzielić na scyzoryki, noże ser ze specjalnymi zestawami, noże stołowe, aby ustawić nasz stół każdy dzień w dobrym stylu. 
A dla najbardziej profesjonalnych noży kuchennych nóż szefa kuchni, nóż do warzyw (Santoku), ząbkowany nóż, nóż do odkostniania, do nawlekania, a także duże widelce do pieczeni

Odkryj wszystkie produkty Coltellerie Berti w naszym katalogu online i skontaktuj się z nami w sprawie belek lub w celu uzyskania spersonalizowanej wyceny.
Email Newsletter
Newsletter
  • NIP IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linia telefoniczna)
  • pon-piąt 8.30-17.00
  • Via del pino 21 - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RN) Italy
  • info@viadurini.pl
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Powyższe ceny zawierają podatek VAT