Aby złożyć zamówienie telefonicznie należy zadzwonić pod numer +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00.
 
  • 0
  • 0

Stojak na gazety, zorganizować salon z designerskimi meblami

Na tej stronie oferujemy nasz katalog nowoczesnych stojak na gazetya w sprzedaży online.
Stojak na czasopisma jest dekoracyjnym i funkcjonalnym meblem, w rzeczywistości dzięki specjalnym materiałom i kształtom regały magazynowe są niezbędnym elementem w pobliżu sofy lub stolika kawowego w salonie.

W naszym sklepie internetowym znajdziesz półki na czasopisma w czarnej skórze i brązowej tkaninie kucyka, idealne do klasycznego i ekskluzywnego środowiska.
Z drugiej strony, jeśli masz nowoczesną atmosferę i lubisz wyrafinowane akcesoria, możesz wybrać najbardziej odpowiedni stojak na czasopisma w stylu nowoczesnym spośród proponowanych z metalu, szkła lub żywicy.
Szczególne znaczenie ma ścienny stojak na gazety w pleksi przezroczystej lub szarej firmy Viadurini Collection Living i stojak na gazety Mabele różowy lub kremowy, wykonany z liter, idealny do nadania oryginalnego charakteru salonowi lub poczekalni w biurze.

Wybierz stojak na czasopisma, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i stylowi domu. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji, skontaktuj się z nami pisząc na nasz adres e-mail lub za pośrednictwem odpowiedniego systemu cha na naszej stronie internetowej. Nasz personel chętnie pomoże w zakupie online.

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -NIP IT 04187360401 - Prywatność i pliki cookie