Aby złożyć zamówienie telefonicznie należy zadzwonić pod numer +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00.
 
  • 0
  • 0

Nowoczesne stojaki na gazety

Jeśli lubisz czytać, ale nigdy nie wiesz, gdzie umieścić wszystkie czasopisma, wybierz jeden z wielu nowoczesnych modeli stojaków na czasopisma w naszym sklepie internetowym. Dzięki wygodnemu stojakowi na czasopisma łatwo będzie nie tylko uporządkować czasopisma, które lubimy czytać, ale także mieć dekoracyjny i funkcjonalny mebel. W rzeczywistości, dzięki specjalnym materiałom i kształtom, stojaki na czasopisma są niezbędnym elementem w pobliżu sofy lub stolika do kawy w salonie.

W naszym sklepie internetowym znajdziesz skórzane i skórzane stojaki na czasopisma wykonane z naszej kolekcji skórzanej Viadurini dla klasycznego i ekskluzywnego środowiska.

Jeśli masz nowoczesne środowisko i lubisz wyrafinowane akcesoria, możesz dobrze się bawić wybierając najbardziej odpowiedni nowoczesny stojak na czasopisma ze stali, metalu lub aluminium. Szczególnym elementem jest stojak na czasopisma w kształcie metalowego ślimaka Idea Home. Zamiast tego możesz zanurzyć się w wielu kolorach stojaka na czasopisma z falistymi liniami wytłaczanego polietylenu z kolekcji Viadurini Collection Living. Dla bardziej romantycznych, stojak na czasopisma Mabele w kolorze różowym lub kremowym, wykonany z liter, będzie mógł zmiękczyć twoje życie słodyczą.

Tradycyjnie uważamy stelaż na parterze, najpowszechniejszy, ale są też modele ścienne, które można zawiesić lub zamontować na ścianie, być może mniej piękne niż modele z ziemi, ale idealne dla osób o niewielkiej przestrzeni.

Regał na czasopisma może być przydatny w salonie, ale nie tylko; w gabinecie, sypialni, w kuchni i łazience. Czy ktoś może nawet pragnąć półki na przybory toaletowe? Wiele miłosnych lektur w tym środowisku, w chwilach relaksu. Być może dzięki czasopismom o modzie, trendom i meblom możesz być na bieżąco!

Baw się dobrze wybierając swój designerski stojak z najlepszymi włoskimi markami rzemieślników w naszym sklepie internetowym po obniżonych cenach, by uzyskać odrobinę blasku w swoim salonie.

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -NIP IT 04187360401 - Prywatność i pliki cookie