Aby złożyć zamówienie telefonicznie należy zadzwonić pod numer +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00 - Usługa dostawy na podłogę i montaż dostępna na terenie całej Polski
 
  • 0
  • 0

Taborety Barowe lub Pubowe - Made in Italy Design for Clubs or Homes

Design stołki barowe lub pubowe dla klubów i domów w poszukiwaniu komfortu i stylu, wyprodukowane we Włoszech.

Taborety, które oferujemy są idealne dla osób z barem lub pubem; dla wszystkich, którzy chcą odnowić swoje środowisko pracy lub domu w stylu rustykalnym, nowoczesnym, vintage lub designerskim.
Znaczenie taboretu dla pokoju jest bardzo interesujące, dlatego odtworzenie specjalnego środowiska na obiady, kolacje lub aperitify jest tym, czego potrzebujesz do udanego działania, w którym panuje wygoda i relaksująca atmosfera.

Taborety można ustawiać, składać, ustawiać jeden na drugim, podnosić lub obracać w zależności od preferowanego zastosowania.
Materiały siedzeń różnią się stylem, który najlepiej pasuje do Twojego domu: drewno w stylu rustykalnym lub industrialnym, polipropylen dla osób szukających czegoś niemal formalnego, materiał, ekoskóra i skóra dla tych, którzy szukają ciepłych i klasycznych wrażeń, ale my również znajdź metale, aby uzyskać bardziej nowoczesny design.

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -NIP IT 04187360401 - Prywatność i Pliki Cookie